کاربرد و اهمیت سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت (SEO site) به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو طبق قوانین والگوریتم های گوگل است. موتور های جست و جوگر مانند گوگل و بینگ از ربات هایی برای خزیدن و شناسایی صفحات وب استفاده می‌کنند. ربات ها به پردازش اطلاعات سایت‌ها می‌پردازند تا بتوانند مرتبط ترین و بهترین محتواها را ارائه دهند. خزنده های وب اطلاعات جمع‌آوری شده را فهرست بندی و رتبه بندی می کنند. سئو چیست ؟ در مرحله بعدی، با استفاده از الگوریتم هایی که دارند صفحاتی که در فهرست دارند را با توجه به صدها فاکتور رتبه بندی، بررسی می کنند تا ترتیب صفحات را در نتایج جست و جو برای یک سرچ موفق تعیین کنند.

کاربرد و اهمیت سئو سایت

افزایش سئو سایت | اهمیت سئو سایت چیست

 

ارتباط موتور جستجو گوگل و سئو

در حال حاضر پرکاربردترین و محبوب ترین موتور جستجوی دنیا «گوگل» است. به همین دلیل گوگل قوانینی را که در رابطه با سئو باید رعایت شود را تعیین می کند. با این حال، فرآیندهای مربوط به سئو در سایر موتورهای جستجو نیز معتبر هستند. گوگل هنگام نمایش نتایج جستجو، سایت های محبوب با محتوای با کیفیت را در اولویت قرار می دهد. در حالی که بهینه سازی کامل در سایت، سرعت وب سایت، اصالت تصاویر و متون، سازگاری اسناد موجود در وب سایت برای اهداف خدماتی و جزئیاتی از این دست کیفیت محتوایی را تعیین می کند، کار انجام شده در خارج از سایت تعیین کننده است.

ارتباط موتور جستجو گوگل و سئو

چرا سئو سایت برای بازاریابی مهم است؟

سئو یک بخش اساسی در بازاریابی دیجیتال است. هرساله بیش از یک تریلیون جست و جو توسط کاربران غالبا با هدف تجاری و برای کسب اطلاعات در مورد خدمات و محصولات در اینترنت انجام می شود. جست و جو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای برندها است و سایر کانال های بازاریابی را تکمیل می کند. بنابراین اولویت شما باید کسب رتبه بالا توسط موتورهای جست و جو باشد. امروزه با افزایش خریدهای اینترنتی نیاز به خدمات سئو هم بیشتر شده است. سئو باعث بالا رفتن وپیشرفت در شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام و تویتر می‌شود.

پلن تبلیغاتی سئو

دیده شدن بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جست و جو نسبت به رقبای شما می تواند تاثیر بسزایی در  نتیجه کار و جذب مشتری یا مخاطب داشته باشد. اگر کسب و کار بزرگ و محصولات باکیفیت و سایت بی نظیری داشته باشید ولی از سئو استفاده نکنید، نتایج چشمگیری نخواهید گرفت. راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت ها در اینترنت به منظور افزایش ترافیک منابع وجود دارد، به عنوان مثال، استفاده از تبلیغات نمایشی متنی، یا شبکه های اجتماعی، فعالیت‌های روابط عمومی، بازاریابی جمعی. انتخاب روش ارتقاء به نوع پروژه، اهداف و بودجه مالک بستگی دارد. اما سئو به عنوان اساس تبلیغات در نظر گرفته می‌شود. تنها با یک تماس، از خدمات سئو ما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بهره مند شوید و تاثیر تمامی موارد گفته شده را خواهید دید.

پلن تبلیغاتی سئو سایت

مزایای سئو برای سایت ها

 

بهبود رتبه سایت با اقدامات سئو سایت

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک هایی است. برای افزایش تعداد بازدید کنندگان از یک وب سایت با به دست آوردن رتبه بالا در نتایج جستجو استفاده می شود. یکی از ویژگی های مهم SEO این است که وب سایت شما برای کاربران و ربات های موتور جستجو قابل درک است.

سئو به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند یک صفحه خاص چیست.  چگونه می تواند برای کاربران مفید باشد. در سطح بالایی از رقابت امروز، ضروری است که در نتایج جستجو تا حد ممکن بالا بروید، و این به همراه یک استراتژی کارآمد SEO است. با این حال، بسیاری از فاکتورهای رتبه بندی سایت توسط گوگل مطمئن نیستند. تنها یکی از نتایج مثبت سئو، ارتقای رتبه صفحات سایت در گوگل است چون بسیاری از عوامل وابسته به هم وجود دارند که با تاثیرگذاری بر یکدیگر موجب پیشرفت یک سایت از دیدگاه سئو می‌گردد. ممکن است بعد از مدتی که خدمات سئو را ارائه می کنید شاهد پیشرفت سایت نباشید، درنتیجه باید به فکر ارتقا سئو سایت باشید.

سئو به سایت شما اعتماد و اعتبار می دهد

تمامی اقدامات سئو در جهت بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در رتبه اول گوگل است. زمانی که کاربران عبارتی را سرچ می کنند و سایت شما را در رتبه های اول تا سوم گوگل می بینند، به این نتیجه می رسند که برند و کسب و کار شما بهترین است. به عبارت دیگر، 98 درصد از کاربران کسب و کارها را در صفحه اول نتایج جستجو ترجیح می‌دهند و در نتیجه از طریق بازدیدهای مکرر از سایت، مشتریان راضی و نظرات مثبت، شما را در صدر قرار می‌دهد.

اعتماد و اعتبار با سئو سایت

سئو به تنهایی کار می کند

زمانی که سایتی به خوبی بهینه شده باشد، در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد و مورد اعتماد باشد، جذب بازدیدکننده به صورت خودکار در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته اتفاق می افتد. شما نیازی به فکر کردن در مورد آن نخواهید داشت. در مقایسه با سایر گزینه‌های تولید ترافیک که نیاز به توجه مداوم دارند، سئو فرصتی برای استراحت و تمرکز بر چیز دیگری فراهم می‌کند. حتی اگر تزریق مالی به کانال تبلیغاتی مانند سئو را متوقف کنید، نتیجه آن موقعیت، برای چندین ماه یا حتی سال ها باقی می ماند تا زمانی که سایت وجود دارد. این را نمی توان در مورد سایر کانال های تبلیغاتی گفت، که در آنها، زمانی که بودجه متوقف می شود، نتایج به طور قابل توجهی ضعیف می شود.

کاربرد سئو سایت

اهمیت سئو | سئو سازی | مزایای سئو

 

آشنایی با مفاهیم و مراحل سئو سایت

آنالیز سئو سایت

تجزیه و تحلیل وب سایت به شما کمک می کند اطلاعات جامعی در مورد دامنه و وب سایت خود به دست آورید. بر اساس تجزیه و تحلیل سئو، شما لیستی از وب هایی را دریافت خواهید کرد که در همان جایگاه با شما رقابت می کنند. ارزش آن را دارد که رقبای خود را برای دیدن نقاط قوت و ضعف آنها تجزیه و تحلیل کنید و روی سایت کار کنید تا مطالب سایت شما بهتر از رقبا باشد.

بهبود سرعت سایت

سرعت بارگذاری سایت یک عامل کلیدی برای موقعیت یابی خوب در موتورهای جستجو است. فاکتورهای رتبه بندی جستجو را می توان نماینده ای برای جنبه های تجربه کاربر در نظر گرفت. مثلا کیفیت محتوا، تحقیق درمورد کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا و همچنین سازگاری با موبایل از فاکتورهای مهم رتبه بندی سایت هستند. الگوریتم های جستجو به گونه ای طراحی شده اند که صفحات معتبر مرتبط را نشان می دهند و تجربه جست و جوی کارآمد را در اختیار کاربران قرار می دهد. بهینه سازی سایت و محتوای شما با در نظر گرفتن این فاکتورها می تواند به بودن صفحات شما در بالاترین نتایج جست و جو کمک کند.

حضور در اینترنت برای تضمین جایگاه سایت، تجارت الکترونیک یا وبلاگ شما در صفحه اول گوگل کافی نیست، بلکه لازم است روی یک استراتژی خاص سرمایه گذاری کنید. برای گرفتن رتبه بندی جست و جوی ارگانیک بالاتر، برخلاف تبلیغات جست و جوی پولی (مانند google adwords) نمی توانید به موتورهای جست و جو پولی پرداخت کنید.

بهبود سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

افزایش رتبه سایت

اگر می خواهید مردم سایت شما را از طریق سرچ گوگل پیدا کنند، اولویت شما باید ارتقای بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو باشد. کلید اصلی موفقیت کسب و کارهای آنلاین داشتن رتبه خوب در صفحات SERP (صفحه نمایش نتایج جست و جو) می باشد. اگر سایت شما در صفحه نتایج گوگل ظاهر نشود، کسی از آن بازدید نخواهد کرد و در نتیجه قادر به توسعه کسب و کار خود نخواهید بود. سایت های برتر صفحه نتایج جست و جو ۳۳٪ شانس کلیک دارند و جالب تر اینکه ۷۵ درصد مردم نتایج صفحه دوم را حتی نمی بینند. دلیل اینکه سایت های دیگر رتبه بالاتری دارند این است که تلاش زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت خود کرده اند.

اگر به دنبال جذب مخاطب و افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستید به یک شرکت سئو نیاز دارید تا پشتیبانی سایت شما را برعهده بگیرد. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان سئو ما بهترین متدها را برای ارتقای سایت شما بکار بگیرند.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و برای دوام و موفقیت وب سایت لازم است. خدمات پشتیبانی سایت و سئو در شورت کات پلاس شامل کنترل و نظارت بر عملکرد سایت، ارزیابی و مدیریت کارایی وب سایت، تسهیل مدیریت هاست و سرور، توسعه، نگهداری و آپدیت محتوای سایت است. تحقیق در مورد کلمات کلیدی، از مهم ترین خدمات ما است. همه این خدمات به بهترین نحو و با رعایت اصول سئو توسط کارشناسان سئو در شورت کات پلاس انجام می شوند. شما می توانید با اعتماد به ما کسب و کار  خود را توسعه دهید و بیشتر دیده شوید. هزینه و زمانی که برای سئو در شرکت ما صرف می کنید، بیهوده نخواهد بود. خدمات سئو و پشتیبانی سایت به رشد سریع سایت شما کمک می کند حتی اگر سایت جدید باشد.

افزایش سئو سایت

درباره کاربران خود تحقیق کنید و مخاطبان هدف خود را بشناسید. شناخت مخاطبان نقش مهمی در موفقیت کسب و کار شما به طور کلی دارد. وقتی صحبت از کاربران شما می شود، انجام تحقیق و جمع آوری داده ها می تواند به شما در درک مقصود کاربر کمک کند.

تولید محتوا

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است. که متمرکز بر ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطب کاملاً مشخص است. و در نهایت، برای اقدام سودآور مشتری. ایجاد محتوای جدید، مکرر و تعاملی یک عمل سالم و ضروری برای تجارت در هر صنعتی است. بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند زمان و منابع خود را به تولید محتوا اختصاص ندهند .و با این کار اغلب از اهداف بازاریابی خود دور می شوند. برای شرکت هایی که در ایجاد محتوای مهیج مهم شرکت می کنند، مزایای آن بسیار زیاد است. از نظر داخلی و خارجی، محتوا می تواند ارزش جدیدی برای تجارت شما ارائه دهد. تولید محتوا ممکن است به طور سنتی به عنوان یک تکنیک فروش در نظر گرفته نشود، با کمپین های بازاریابی بسیار همخوان است.

مدیریت و تولید محتوا شامل ایجاد، ویرایش، به روز رسانی و حذف محتواهای قدیمی در سایت یا وبلاگ است. منظور از محتوا، متن، تصاویر، ویدیوها، پست های بلاگ، مقالات، نظرات و در برخی موارد شبکه های اجتماعی و بازاریابی است. تولید محتوا همچنین باید با رعایت اصول مهندسی انجام شود در غیر اینصورت باعث افت رتبه سایت در گوگل و از دست دادن مخاطبان خود در گوگل می شود. تیم های ما متشکل از بازاریابان، مشاوران بازاریابی محتوا، نویسندگان خلاق، انیماتورها، فیلمبرداران، طراحان گرافیک و استراتژی های مبتنی بر داده با مشتریان در تخصص های موضوعی کار می کنند. ما کمپین های بازاریابی محتوا را طراحی و اجرا می کنیم که مخاطبان شما را جذب کرده و در فروش و رونق کسب و کار شما را هدایت می کند.

مفاهیم سئو سایت

 ارائه بهترین خدمات سئو و پشتیبانی سایت در شورت کات پلاس

 

انتخاب و تحقیق کلمات کلیدی

اولین و مهم ترین بخش استراتژی سئو موفق، تحقیق کلمات کلیدی سایت است. روش های بسیاری برای این کار وجود دارد که کارشناسان سئو با استفاده از ابزارهای سئو آن ها پیدا کرده و تحلیل و بررسی می کنند. با استفاده از کلماتی که جستجوی بیشتر، رقابت کمتر و نرخ تبدیل بالایی دارند، محتوای سایت را پیش می برند. همچنین علاوه بر بررسی اهداف و موضوعات مرتبط، به آنالیز سایت رقیبان سایت می پردازند تا با کلماتی که قابلیت کلمه کلیدی شدن را دارند آشنا شوند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مانند سایر کانال های بازاریابی به مجموعه ای از مهارت ها برای مدیریت و تولید محتوا نیاز دارد. هدف از این اقدامات تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان ثابت است. یک شبکه اجتماعی که محتوای باکیفیت ارائه می دهد، اگر مخاطبان زیادی نداشته باشد، بیهوده خواهد بود. مانند این است که یک فرد برای کنفرانس آماده باشد، اما کسی مخاطب آن نیست. همچنین اگر مخاطبان زیادی داشته باشد ولی محتوای خوبی برای ارائه نداشته باشد، محبوبیت و اعتبار خود را از دست می دهد. در نتیجه محتوای عالی و افزایش مخاطب در شبکه اجتماعی بر هم تاثیر می گذارند. یک ادمین اینستاگرام یا ادمین تلگرام وظیفه تولید و حفظ تبلیغات تجاری، تولید محتوا، جذب مخاطب، آنالیز، تعامل با مخاطبین مانند پاسخ به کامنت ها و دایرکت ها و … را دارد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و seo سایت

ادمین شبکه های اجتماعی باید هر روز محتوا و ایده های جدید ایجاد کند و میزان بازدهی آن ها را هر روز آنالیز کند. همچنین ادمین باید امنیت شبکه های اجتماعی را هم در نظر بگیرد. اگر به دنبال استخدام ادمین هستید اما کسی را پیدا نمی کنید که تخصص کافی را داشته باشد یا قابل اعتماد نیست، شورت کات پلاس مجرب ترین کارشناسان سئو را در اختیار دارد. سال ها در این زمینه فعالیت دارند و با همکاری با شرکت ها و برندهای معتبر در طی این سال ها توانسته اند تجربه کافی را به دست آورند. با تماس با ما می توانید به راحتی در شبکه های مجازی بدرخشید.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به منظور بهینه سازی وب سایت و سرور است که به خزنده های موتورهای جست و جو کمک می کند سایت شما را به صورت موثرتری ایندکس کند که این به بهبود رتبه های ارگانیک کمک زیادی می کند. موتور های جست و جو به سایت هایی که قابلیت های فنی خاصی مانند اتصال ایمن، طراحی واکنشگر و یا سرعت بالای بارگیری را ارائه می دهند، رتبه بالاتری در صفحه نتایج جست و جو می دهند. سئو تکنیکال کاری است که شما باید برای اطمینان از انجام این کار انجام دهید. سئو تکنیکال به زیرساخت وب سایت اهمیت می دهد و ارتباطی به محتوا ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و آموزش آن مقاله سئو تکنیکال چیست را مطالعه کنید.

به طورکلی سئو تکنیکال صفحه های سایت شما را برای موتورهای جست و جو ارائه می دهد.

سئو محلی

سئو محلی یکی از بهینه سازی های جدید موتورهای جستجو است. با استفاده از این نوع بهینه سازی، نتایجی که از موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود برحسب مکان جغرافیایی افراد است. سئو محلی باعث پیشرفت کسب و کارها و افزایش مشتری های هدف در فروشگاه های اینترنتی می شوند. چون مشتریان بیشتر به آنلاین شاپ های محلی اعتماد دارند و می توانند از فرصت های ویژه ی آن ها بهره‌مند شوند. کارشناسان و متخصصان سئو در شورت کات پلاس از این بهینه سازی برای افزایش رتبه سایت شما و مخاطبان محلی استفاده می کنند.

سئو خارجی

سئو خارج از صفحه شامل فعالیت ها و تکنیک هایی است که در خارج از سایت شما صورت می گیرد.معمولا لینک سازی به عنوان اصلی ترین تاکتیک های سئو خارجی در نظر گرفته می شود. علاوه بر آن تاکتیک هایی مانند بازاریابی محتوا، شبکه های اجتماعی، لندینگ پیج ها، پادکست ها و موارد دیگر می باشد. بهینه سازی عوامل رتبه بندی خارج از صفحه شامل بهبود موتور جستجو و درک کاربران از محبوبیت، ارتباط ، قابلیت اطمینان و اعتبار سایت است. این امر توسط سایر مکان های معتبر در اینترنت (صفحات ، سایت ها ، افراد و غیره) که به وب سایت شما پیوند داده یا تبلیغ می کنند ، انجام می شود و به طور موثر برای کیفیت محتوای شما “تضمین” می کند. لینک سازی زمانی بهترین نتیجه و بازخورد را دارد که از سایت های غیر اسپم و قابل اعتماد لینک داده شود.

اهمیت سئو

اهمیت سئو در افزایش ترافیک وبسایت

سئو داخلی

در طول سال ها، سئوکاران تمرکز بیشتری بر روی تکنیک های سئو خارج از صفحه، مانند ایجاد بک لینک و سایر عناصر فنی مشاهده کرده ایم. واقعیت این است که اگر به اصول اولیه سئو در صفحه توجه نکنید، SEO خارج از صفحه چندان مفید نخواهد بود. به اقداماتی که خارج از صفحه برای بهبود سایت انجام می شود، سئو خارجی گفته می‌شود. سئو داخلی اطمینان حاصل می کند که گوگل و موتورهای جست و جوی دیگر، می توانند صفحات وب شما را پیدا کنند. همچنین بتوانند آن ها را در نتایج جست و جو نشان دهند. سئو داخلی شامل داشتن محتوای مرتبط، دقیق و مفید با عبارت جست و جویی است که می خواهید برای آن نشان دهید.

سئوکاران حرفه ای ما در شورت کات پلاس تخصص کامل را در زمینه سئو و تولید محتوا دارند. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که در طی مدت زمان کمی سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

لینک سازی

بعد از تمام کردن خدمات سئو، برای دیده شدن سایت لازم است تبلیغات برای سایت خریداری شوند. لینک سازی از جمله این تبلیغات است. به عبارت دیگر،  به پروسه لینک دادن از سایت های دیگر به سایت شما، بک لینک سازی گفته می شود. الگوریتم های گوگل مبحث پیچیده ای دارند. با اینکه زود به زود آپدیت می شوند و همیشه در حال پیشرفت هستند. بک لینک ها عاملی کلیدی  در رتبه بندی در نحوه تعیین رتبه هر سایت برای هر کلمه کلیدی توسط موتورهای جست و جو است. این بک لینک ها سیگنالی برای ارزیابی موتور جست و جو هستند. بررسی می کنند سایت شما یک منبع با کیفیت و قابل استناد است. فرآیند لینک سازی یکی از مورد استفاده ترین روش از روش های مختلف سئو است.

سایت هایی که محتوای مرتبط و اعتبار بالایی دارند، برای گرفتن بک لینک مناسب هستند. لینک سازی نامعتبر و اسپم اعتبار سایت شما را به خطر می اندازد. از مهم ترین مزایای لینک سازی، بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل است.

سئو سایت چقدر زمان می‌برد؟

کسب و کار نیاز به برنامه ریزی دارد. هرچه طرح کسب و کار دقیق تر و کامل تر باشد، نتایج بهتری حاصل می شود. زمان برای ارتقاء وب سایت سئو یک رقم ثابت نیست. به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام نقش مهمی دارند و باید هنگام برنامه ریزی در نظر گرفته شوند.

تاثیر وردپرس بر سئو سایت

قالب ها که بخشی از ساختار سایت را تشکیل می دهند باید بهینه باشند که ساختار بسیار خوبی به کدها بدهند. وردپرس می تواند یک واسطه خوب برای داشتن قالب سئو شده باشد.

نمونه کارهای سئو و بهینه سازی سایت در شورت کات پلاس

خدمات سئو در شورت کات پلاس با استفاده از کارشناسان باتجربه و حرفه ای سئو به بهترین شکل و بالاترین راندمان ارائه می شود. شما می توانید تمامی خدمات بالا را با بهترین کیفیت از ما دریافت کنید. کارشناسان seo ما، سایت های شما را به گونه ای بهینه سازی می کنند که از تمامی مزایای سئو بهره مند شوید. شاید مدت هاست که سایت خود را راه اندازی کرده اید اما آن را در صفحه نتایج گوگل نمی یابید. این به این دلیل است که بهینه سازی سایت شما ضعیف است و بهینه سازی نشده است.

با اعتماد به ما و سپردن سایت خود به سئوکاران حرفه ای شورت کات پلاس، موفق شوید. از بهترین خدمات سئو و پشتیبانی سایت ما بهره ببرید. همچنین سایت خود را بعد از مدت کوتاهی در بالاترین رتبه صفحه نتایج گوگل ببینید. شورت کات پلاس با استراتژی های موفق و به روز در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، سئوی داخلی و خارجی، بررسی سرعت و امنیت سایت، رتبه سایت شما را بالا می برد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *