خدمات سئو و پشتیبانی سایت

سئو چیست؟

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimization است. که به معنای افزایش مقدار و کیفیت ترافیک و بهینه سازی یک وب سایت از طریق نتایج جست و جوی ارگانیک است. به زبان ساده ، سئو به موتورهای جستجو نشان می دهد که محتوای سایت شما بهترین نتیجه برای موضوع مورد بحث است. دلیل این امر این است که همه موتورهای جستجو هدف یکسانی دارند. که نمایش بهترین و مرتبط ترین نتایج به کاربران خود است. رسیدن به این هدف و در نتیجه موفقیت در سئو، تلاش و زمان زیادی نیاز دارد. سئو یکی از راه های تبلیغاتی می باشد و از شاخه های برندینگ به حساب می آید.

سئو سایت

منظور از سئو سایت، بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو است. موتور های جست و جوگر مانند گوگل و بینگ از ربات هایی برای خزیدن در صفحات وب استفاده می کنند. این ربات ها از سایتی به سایت دیگر می روند، اطلاعات مربوط به آن صفحات را جمع آوری می کنند و در یک فهرست قرار می دهند. در مرحله بعدی، با استفاده از الگوریتم هایی که دارند صفحات موجود در فهرست را با در نظر گرفتن صدها فاکتور رتبه بندی، تجزیه و تحلیل می کنند تا ترتیب صفحات را در نتایج جست و جو برای یک سرچ مشخص نشان دهند.

سرعت  سایت

سرعت بارگذاری سایت یک عامل کلیدی برای موقعیت یابی خوب در موتورهای جستجو است. فاکتورهای رتبه بندی جستجو را می توان نماینده ای برای جنبه های تجربه کاربر در نظر گرفت. مثلا کیفیت محتوا، تحقیق درمورد کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا و همچنین سازگاری با موبایل از فاکتورهای مهم رتبه بندی سایت هستند. الگوریتم های جستجو به گونه ای طراحی شده اند که صفحات معتبر مرتبط را نشان می دهند و تجربه جست و جوی کارآمد را در اختیار کاربران قرار می دهد. بهینه سازی سایت و محتوای شما با در نظر گرفتن این فاکتورها می تواند به بودن صفحات شما در بالاترین نتایج جست و جو کمک کند.

حضور در اینترنت برای تضمین جایگاه سایت، تجارت الکترونیک یا وبلاگ شما در صفحه اول گوگل کافی نیست، بلکه لازم است روی یک استراتژی خاص سرمایه گذاری کنید. برای گرفتن رتبه بندی جست و جوی ارگانیک بالاتر، برخلاف تبلیغات جست و جوی پولی (مانند google adwords) نمی توانید به موتورهای جست و جو پولی پرداخت کنید.

شاید مدت هاست که سایت خود را راه اندازی کرده اید اما آن را در صفحه نتایج گوگل نمی یابید. این به این دلیل است که سئو سایت شما ضعیف است و بهینه سازی نشده است. با اعتماد به ما و سپردن سایت خود به سئوکاران حرفه ای شورت کات پلاس، موفق شوید. از بهترین خدمات سئو و پشتیبانی سایت ما بهره ببرید. همچنین سایت خود را بعد از مدت کوتاهی در بالاترین رتبه صفحه نتایج گوگل ببینید!

افزایش رتبه سایت

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک هایی است. که برای افزایش تعداد بازدید کنندگان از یک وب سایت با به دست آوردن رتبه بالا در نتایج جستجو استفاده می شود. یکی از ویژگی های مهم SEO این است که وب سایت شما برای کاربران و ربات های موتور جستجو قابل درک است.

سئو به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند یک صفحه خاص چیست. و چگونه می تواند برای کاربران مفید باشد. در سطح بالایی از رقابت امروز، ضروری است که در نتایج جستجو تا حد ممکن بالا بروید، و این به همراه یک استراتژی کارآمد SEO است. با این حال، بسیاری از فاکتورهای رتبه بندی سایت توسط گوگل مطمئن نیستند. تنها یکی از نتایج مثبت سئو، ارتقای رتبه صفحات سایت در گوگل است چون بسیاری از عوامل وابسته به هم وجود دارند که با تاثیرگذاری بر یکدیگر موجب پیشرفت یک سایت از دیدگاه سئو سایت می گردد.

چرا سئو برای بازاریابی مهم است؟

سئو یک بخش اساسی در بازاریابی دیجیتال است. زیرا هرساله بیش از یک تریلیون جست و جو توسط کاربران غالبا با هدف تجاری و برای کسب اطلاعات در مورد خدمات و محصولات در اینترنت انجام می شود. جست و جو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای برندها است و سایر کانال های بازاریابی را تکمیل می کند. بنابراین اولویت شما باید کسب رتبه بالا توسط موتورهای جست و جو است. دیده شدن بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جست و جو نسبت به رقبای شما می تواند تاثیر به سزایی در  نتیجه کار و جذب مشتری یا مخاطب داشته باشد. تنها با یک تماس، از خدمات سئو ما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بهره مند شوید.

خدمات سئو در شورت کات پلاس

افزایش رتبه سایت

اگر می خواهید مردم سایت شما را از طریق سرچ گوگل پیدا کنند، اولویت شما باید ارتقای سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو باشد. کلید اصلی موفقیت کسب و کارهای آنلاین داشتن رتبه خوب در صفحات SERP (صفحه نمایش نتایج جست و جو) می باشد. اگر سایت شما در صفحه نتایج گوگل ظاهر نشود، کسی از آن بازدید نخواهد کرد و در نتیجه قادر به توسعه کسب و کار خود نخواهید بود. سایت های برتر صفحه نتایج جست و جو ۳۳٪ شانس کلیک دارند و جالب تر اینکه ۷۵ درصد مردم نتایج صفحه دوم را حتی نمی بینند. دلیل اینکه سایت های دیگر رتبه بالاتری دارند این است که تلاش زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت خود کرده اند.

اگر به دنبال جذب مخاطب و افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستید به یک شرکت سئو نیاز دارد تا پشتیبانی سئو سایت شما را برعهده بگیرد. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان سئو ما بهترین متدها را برای ارتقای سایت شما بکار بگیرند.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و برای دوام و موفقیت وب سایت لازم است. خدمات پشتیبانی سایت و سئو سایت در شورت کات پلاس شامل کنترل و نظارت بر عملکرد سایت، بهبود سئو سایت، ارزیابی و مدیریت کارایی وب سایت، تسهیل مدیریت هاست و سرور، توسعه، نگهداری و آپدیت محتوای سایت است. همه این خدمات به بهترین نحو و با رعایت اصول سئو توسط کارشناسان سئو در شورت کات پلاس انجام می شوند. شما می توانید با اعتماد به ما کسب و کار  خود را توسعه دهید و بیشتر دیده شوید. هزینه و زمانی که برای سئو در شرکت ما صرف می کنید، بیهوده نخواهد بود. خدمات سئو و پشتیبانی سایت به رشد سریع سایت شما کمک می کند حتی اگر سایت جدید باشد.

تولید محتوا

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است. که متمرکز بر ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطب کاملاً مشخص است. و در نهایت، برای اقدام سودآور مشتری. ایجاد محتوای جدید، مکرر و تعاملی یک عمل سالم و ضروری برای تجارت در هر صنعتی است. بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند زمان و منابع خود را به تولید محتوا اختصاص ندهند .و با این کار اغلب از اهداف بازاریابی خود دور می شوند. برای شرکت هایی که در ایجاد محتوای مهیج مهم شرکت می کنند، مزایای آن بسیار زیاد است. از نظر داخلی و خارجی، محتوا می تواند ارزش جدیدی برای تجارت شما ارائه دهد. و در حالی که تولید محتوا ممکن است به طور سنتی به عنوان یک تکنیک فروش در نظر گرفته نشود، با کمپین های بازاریابی بسیار همخوان است.

مدیریت و تولید محتوا شامل ایجاد، ویرایش، به روز رسانی و حذف محتواهای قدیمی در سایت یا وبلاگ است. و منظور از محتوا، متن، تصاویر، ویدیوها، پست های بلاگ، مقالات، نظرات و در برخی موارد شبکه های اجتماعی و بازاریابی است. تولید محتوا همچنین باید با رعایت اصول مهندسی انجام شود در غیر اینصورت باعث افت رتبه سایت در گوگل و از دست دادن مخاطبان خود در گوگل می شود.تیمهای ما متشکل از بازاریابان، مشاوران بازاریابی محتوا، نویسندگان خلاق، انیماتورها، فیلمبرداران، طراحان گرافیک و استراتژیستهای مبتنی بر داده با مشتریان در تخصصهای موضوعی کار می کنند. ما کمپین های بازاریابی محتوا را طراحی و اجرا می کنیم که مخاطبان شما را جذب کرده و در فروش و رونق کسب و کار شما را هدایت می کند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

همانند کانال های بازاریابی دیگر، شبکه های اجتماعی نیازمند طیف وسیعی از مهارت ها جهت مدیریت و تولید محتوا است تا بازدید کنندگان را به مشتریان ثابت تولید کند. یک شبکه اجتماعی حتی اگر محتوای عالی داشته باشد اما مخاطب کافی نداشته باشد مثل این است که یک فرد در اتاق خالی برای صندلی های خالی سخنرانی کند؛ و همچنین اگر مخاطب های آن زیاد و خوب باشند اما محتوای مناسب نداشته باشد، مخاطبین آن به مرور زمان کم می شود و محبوبیت خود را از دست می دهد.یک ادمین اینستاگرام یا ادمین تلگرام وظیفه تولید و حفظ تبلیغات تجاری، تولید محتوا، جذب مخاطب، آنالیز، تعامل با مخاطبین مانند پاسخ به کامنت ها و دایرکت ها و … را دارد. ادمین شبکه های اجتماعی باید هر روز محتوا و ایده های جدید ایجاد کند و میزان بازدهی آن ها را هر روز آنالیز کند.

اگر به دنبال استخدام ادمین هستید اما کسی را پیدا نمی کنید که تخصص کافی را داشته باشد یا قابل اعتماد نیست، شورت کات پلاس مجرب ترین کارشناسان سئو را در اختیار دارد که سال هاست در این زمینه فعالیت دارند و با همکاری با شرکت ها و برندهای معتبر در طی این سال ها توانسته اند تجربه کافی را به دست آورند و با تماس با ما می توانید به راحتی در شبکه های مجازی بدرخشید.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به منظور بهینه سازی وب سایت و سرور است که به خزنده های موتورهای جست و جو کمک می کند سایت شما را به صورت موثرتری ایندکس کند که این به بهبود رتبه های ارگانیک کمک زیادی می کند. موتور های جست و جو به سایت هایی که قابلیت های فنی خاصی مانند اتصال ایمن، طراحی واکنشگر و یا سرعت بالای بارگیری را ارائه می دهند، رتبه بالاتری در صفحه نتایج جست و جو می دهند. سئو تکنیکال کاری است که شما باید برای اطمینان از انجام این کار انجام دهید. سئو تکنیکال به زیرساخت وب سایت اهمیت می دهد و ارتباطی به محتوا ندارد.

سئو خارجی

سئو خارج از صفحه شامل فعالیت ها و تکنیک هایی است که در خارج از سایت شما صورت می گیرد.معمولا از لینک سازی به عنوان اصلی ترین تاکتیک های سئو خارجی در نظر گرفته می شود؛ اما علاوه بر آن تاکنیک هایی مانند بازاریابی محتوا، شبکه های اجتماعی، لندینگ پیج ها، پادکست ها و موارد دیگر می باشد. بهینه سازی عوامل رتبه بندی خارج از صفحه شامل بهبود موتور جستجو و درک کاربران از محبوبیت، ارتباط ، قابلیت اطمینان و اعتبار سایت است. این امر توسط سایر مکانهای معتبر در اینترنت (صفحات ، سایتها ، افراد و غیره) که به وب سایت شما پیوند داده یا تبلیغ می کنند ، انجام می شود و به طور موثر برای کیفیت محتوای شما “تضمین” می کند.

سئو داخلی

در طول سالها، سئوکاران تمرکز بیشتری بر روی تکنیک های سئو خارج از صفحه -مانند ایجاد بک لینک- و سایر عناصر فنی مشاهده کرده ایم. اما واقعیت این است که اگر به اصول اولیه سئو در صفحه توجه نکنید، SEO خارج از صفحه چندان مفید نخواهد بود. سئو داخلی اطمینان حاصل می کند که گوگل و موتورهای جست و جوی دیگر، می توانند صفحات وب شما را پیدا کنند و بتوانند آن ها را در نتایج جست و جو نشان دهند. سئو داخلی شامل داشتن محتوای مرتبط، دقیق و مفید با عبارت جست و جویی است که می خواهید برای آن نشان دهید. سئوکاران حرفه ای ما در شورت کات پلاس تخصص کامل را در زمینه سئو و تولید محتوا دارند و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که در طی مدت زمان کمی سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

لینک سازی

به زبان ساده، بک لینک سازی به پروسه لینک دادن از سایت های دیگر به سایت شما است. می توان گفت الگوریتم های گوگل مبحث پیچیده ایست و با اینکه زود به زود آپدیت می شوند و همیشه در حال پیشرفت هستند، اما همچنان بک لینک ها عاملی کلیدی در نحوه تعیین رتبه هر سایت برای هر کلمه کلیدی توسط موتورهای جست و جو است. از آنجایی که این بک لینک ها سیگنالی برای موتور جست و جو هستند که سایت شما یک منبع با کیفیت و قابل استناد است، فرآیند لینک سازی یکی از مورد استفاده ترین روش از روش های مختلف سئو است. سایت هایی برای گرفتن بک لینک مناسب هستند که با محتوای لینک مرتبط باشند و اعتبار بالایی داشته باشند.

شما می توانید تمامی خدمات بالا را با بهترین کیفیت از ما دریافت کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سئو و نحوه عملکرد موتورهای جست و جو دارید اینجا را بخوانید.

لینک های مفید: