خدمات طراحی گرافیک

گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک حرفه ای به سلیقه خود شما …

معنی لغوی گرافیک نگارش و ترسیم است و از واژه یونانی graphikos گرفته شده است. کشیدن و طراحی از روی اجسام یا عکس آن ها را گرافیک گویند. به عبارت دیگر گرافیک هنری است که پیام خود را از طریق بصری در زمانی کوتاه به مخاطب می رساند.

خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیکی | ارائه خدمات طراحی گرافیک در شورت کات پلاس

طراحی گرافیک چیست؟

وقتی از طراحی گرافیک گفته می شود، چه چیزی به ذهنتان می آید؟ تبلیغات هنری؟ گرافیک چشم نواز در وب سایت ها؟ عکس های مجلات؟ در حالی که این مثال ها مطمئناً تحت تعریف طراحی گرافیکی قرار می گیرند. این عبارت شامل موارد زیادی می شود، از جمله: طراحی پوستر، اینفوگرافیک، طراحی جلد کتاب، طراحی برچسب محصولات، طراحی لوگو. همچنین طراحی کارت ویزیت، علائم، طراحی وب سایت، طراحی برنامه های تلفن همراه، طراحی رابط های نرم افزاری و غیره.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک به فرآیند حل مسئله و روابط بصری با استفاده از رنگ، فضا، تصویر و تایپ گفته می شود. معمولا اشاره به هر دو روند طراحی و محصولاتی که تولید می شوند گفته می شود. این خدمات بیشتر در طراحی وب سایت، مارکتینگ، تبلیغات، هویت (نام تجاری و طراحی لوگو) کاربرد دارد. همچنین در طراحی پوستر، نشریه ها (روزنامه، مجله و کتاب)، طراحی بیلبورد، بنر، بسته بندی محصولات و غیره کاربرد دارد. با افزایش تقاضا برای نیازهای بازاریابی در سراسر جهان، مدیران هنری، طراحان و تصویرگران در حال ایجاد محتوای قانع کننده هم برای آثار چاپی و هم به صورت آنلاین برای انتقال پیام های مهم از طریق رسانه های بصری هستند.

طراحی گرافیک (graphic design) به منظور انتقال یک مفهوم، پیام و اطلاعاتی به صورت تصویری به مخاطب است. طراحی گرافیک از درک و تحلیل اطلاعات شروع می شود، بعد مستمع و گیرنده پیام را مورد بررسی قرار می دهد و آن را درک می کند. در نهایت با استفاده از یک راه حل پیام را به صورت تصویری ارائه می دهد. تصویر می تواند بیانگر هزاران کلمه باشد. گاهی اوقات برای درک و انتقال پیام نیازی به کلمات نیست و خوشبختانه امروزه هیچکس با فناوری بیگانه نیست. حضور طراحی گرافیک در تبلیغات به صورت چشمگیری موثر است. به طراحی گرافیک بهترین نمایش دهنده عناصر دیداری در تبلیغات گفته می شود. اگر قصد دیده شدن بیشتر کسب و کار خود را دارید طراحی گرافیک به شما کمک خواهد کرد. استفاده از طراحی گرافیک برای رسیدن به اهداف تاثیر بسیار زیادی دارد.

طراحی گرافیک

گرافیک دیزاین چیست

طراح گرافیک

هنر گرافیک دیزاینر تماما وابسته به فردیت و خلاقیت هنرمند است و یا می تواند حاصل یک کار تیمی و مدیریت شده باشد. طراح گرافیک یا گرافیست یک پیام زبانی را به یک نمود تصویری تبدیل می کند. برای موفقیت هر پروژه ای داشتن یک طراح گرافیک حرفه ای و باتجربه ضروری است تا با مهارت هایی که دارد باعث پیشرفت شما شود. گرافیست به منظور ایجاد ارتباط بین کارفرما و مخاطب، از تکنولوژی و هنر بهره می گیرد تا تصاویر و گرافیک را با هم ترکیب کند پس باید بر تکنولوژی و ابزارهای جدید گرافیک مسلط باشد. زمینه فعالیت آن ها گسترده و متفاوت است مثل: طراحی محصول، طراحی برند، صفحه آرایی کتاب ها، طراحی بسته بندی و طراحی رابط کاربری.

گرافیست حرفه ای

با توجه به رشد سریع  و گسترده در به اشتراک گذاری اطلاعات، تقاضا برای طراحان گرافیک با تجربه بیشتر از هر زمان دیگری است. شرکت های طراحی سایت برای پیشرفت سایت های خود به یک طراح گرافیک نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک شورت کات پلاس هم، متشکل از حرفه ای ترین و مجرب ترین گرافیست ها است. با بهره گیری از بروزترین ابزارها، سال هاست خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. با حس مسئولیت پذیری و دانش و تجربه کافی بهترین و با کیفیت ترین خدمات گرافیکی را به مشتریان ارائه می دهند. بهترین ابزارهای طراحی گرافیک شامل: CorelDrawGraphics Suite ، photoshop ،  .Adobe inDesign

طراح گرافیک | خدمات گرافیک

سفارش طراحی گرافیکی | خدمات طراحی

شرکت طراحی گرافیک

تقاضا برای تولید محتواهای تصویری روز به روز در حال افزایش است و این به این معناست که شغل گرافیست بیش از هر زمان دیگری مهم است و همکاری با یک شرکت طراحی گرافیک خوب برای نیازهای کسب و کار شما لازم است. مهارتی است که بسیاری از شرکت ها می توانند کسب کنند، اما فقط شرکت های طراحی گرافیک با استعداد واقعی می توانند کار را به نتیجه برسانند. در صنعتی به اندازه رقابت خدمات گرافیکی به طور جدی، ایجاد یک نام تجاری دشوار است. مهم نیست که در چه تجارت یا صنعتی فعالیت می کنید، یک شرکت طراح گرافیک خلاق چیزی است که برای رشد به آن نیاز خواهید داشت. این نوع خدمات برای هر کسب و کار یا سازمانی با استفاده از تصاویر بصری در هر رسانه، از چاپ گرفته تا اینترنت، تلویزیون یا سایر رسانه های جدید ارزشمند است.

شرکت طراحی گرافیک شورت کات پلاس

ما یک شرکت طراحی گرافیک با خدمات پیشرفته و ذهنیت خلاق هستیم. خدمات طراحی گرافیکی ما به ارتقاء برند شما کمک می‌کند و مزیت رقابتی به شما می‌دهد. رویکرد سفارشی ما به این معنی است که برای موفقیت شما وقت می گذاریم. از طراحی ساده لوگو گرفته تا دستورالعمل های کامل و گسترده برند، اطمینان می دهیم که برای اهداف مختلف مناسب است. از طراحی وب سایت شما و کانال های رسانه های اجتماعی گرفته تا طراحی لوگوهای سفارشی و حرفه ای، طرح های چاپی، طرح های تبلیغاتی روی وسایل نقلیه شرکتی، ویترین ها و بسته بندی. طراحی هایی که در شرکت شورت کات پلاس انجام می شود اعتبار، شناخت و تعامل ایجاد می کند.

مدیریت پروژه طراحی گرافیک

باید هدف کلی و اهداف جزئی پروژه تعیین شوند. باید طراحان گرافیک مطمئن شوند که همه اعضای تیم طراحی با اهداف تعیین شده آشنا هستند و درک کاملی از آنها دارند. سپس باید تمامی فعالیت‌ها، زمان بندی و بودجه پروژه تعیین شود. همچنین تعیین شود که کدام طراحان گرافیک در این پروژه شرکت می کنند و چه منابع دیگری در اختیار آنها قرار می گیرد.

بهترین شرکت طراحی گرافیک

شورت کات پلاس در زمینه طراحی و تصویرسازی در ایران شناخته شده هستیم. در مسیر موفقیت پروژه افتخار می کنیم که در کل مراحل طراحی با شما همکاری نزدیک داریم. این به شما امکان می دهد که ایده های خود را زنده کرده و بخشی از فرایند خلاقیت باشید، در حالی که از تخصص طراحی ما بیشترین بهره را می برید. شورت کات پلاس به دلیل سابقه کار درخشان و همکاری با برند های مطرح به معتبرترین شرکت طراحی گرافیک تبدیل شده است. با بررسی نمونه کارها، متوجه حرفه ای بودن طراحان گرافیک ما می‌شوید. برای شکوفا شدن کسب و کارهای خود از خدمات طراحی بهره مند شوید.

بهترین شرکت طراحی گرافیک

بهترین شرکت طراحی گرافیک و طراحی لوگوی اختصاصی

طرح گرافیکی مدرن | گروه طراحی گرافیک

اصول طراحی گرافیک

طراحی گرافیک مانند هر هنر دیگری قوانین و استانداردهای مختص به خود را دارد. طراحان اصول طراحی را رعایت می کنند تا ترکیب بندی خود را به درستی انجام دهند. طراحی گرافیکی نه تنها باید جذاب و چشم نواز باشد، بلکه باید از تناسب و تعادل مناسب نیز برخوردار باشد. تعادل، یکی از اصول اساسی طراحی است که به معنای هماهنگ کردن وزن های بصری اشیا، رنگ ها، بافت ها و فضاها و دادن ظاهری هماهنگ است. در طراحی هدف رسیدن به تعادل بصری و روانی با استفاده از المان های متنوع است.

چرا شورت کات پلاس؟

طراحی گرافیکی به شما این امکان را میدهد که به حجم زیادی از عکس های رایگان در فضای مجازی دسترسی پیدا کنید. شرکت های طراحی گرافیک می توانند لوگو و تصویر منحصر به فرد و دلخواد شرکت شما را ایجاد کنند. در نتیجه رضایت مشتریان را به دنبال دارد.شما از طریق همکاری با یک شرکت طراحی گرافیک میتوانید از رقبای خود متمایز شوید و نام تجاری یا تصویری منحصر به فرد را داشته باشید.برای رسیدن به موفقیت و مزایای بیشتر باید بهترین شرکت طراحی گرافیک را انتخاب کرد. تاثیر تصاویر و گرافیک برای انتقال مفهوم مورد نظر خیلی بیشتر است. به این دلیل است که بیشتر شرکت ها از گرافیک برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند.

ما متخصصان طراحی، توسعه و بازاریابی دیجیتال هستیم که ایده ها و نیازهای تجاری را به راه حل های تجاری تبدیل می کنیم و همیشه به دنبال چالش های جدید هستیم. تمام طراحی های ما توسط طراحان گرافیک باتجربه و متعهد انجام می شوند و اطمینان حاصل می کنند که سفارش شما در بهترین کیفیت ارائه می شود و نیازهای فنی خاص شما را برآورده می کنند. تیم حرفه ای طراحان گرافیک شورت کات پلاس تلاش خود را می کنند با مشتریان خود ارتباط خوبی داشته باشند و به نظرات آن ها احترام بگذارند. تیم طراحی شورت کات پلاس در زمینه های زیر آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک به شما عزیزان هستند:

هزینه خدمات طراحی گرافیک

“بهترین خدمات گرافیکی در بهترین شرکت طراحی گرافیک”

ارائه بهترین خدمات طراحی

طراحی گرافیک سایت

یک سایت با گرافیک برجسته و عالی می تواند نحوه تعامل مشتریان و برندها را با یکدیگر تغییر دهد. یک سایت برای موفقیتش  باید جذابیت کافی را برای حفظ کاربران خود داشته باشد. همچنین برای کاربر خسته کننده نباشد و جستجو در آن لذت بخش باشد و دارای افکت های متنوعی باشد. گرافیک یک سایت به رنگ و ترکیب رنگ ها اهمیت زیادی می دهد، که باید تولید محتوای گرافیکی هم داشته باشد می تواند شامل: محتوای گرافیکی، محتوای تصویری، محتوای ویدیویی، فونت ها و غیره باشد. خدمات گرافیکی دیگر هم مثل : موشن گرافیک، اینفوگرافیک، اسلاید و اسکرین شات تاثیر بسیار خوبی بر جذب کاربران دارد. محتوای باکیفیت و اصولی در کنار گرافیک حرفه ای می تواند تاثیرگذار باشد.

طراحی گرافیک سایت

انواع طراحی گرافیک | طراحی تخصصی امورات گرافیکی

 

گرافیک حرفه ای و افزایش رتبه سایت

تیم طراحی گرافیک سایت شورت کات پلاس در طراحی و تولید سفارشی و طراحی های جذاب با راه حل های هوشمند دیجیتال تخصص دارند. طراحان سایت ما مهارت های خلاقانه و تخصص فنی خود را برای ارائه راه حل های آنلاینی که نیازهای شما را برآورده می کند، تضمین می کنند. با سایت های جذاب ما مشتریان هدف شما را دنبال می کنند. اگر به دنبال سفارش سایت تجاری، سایت فروشگاهی یا یک وب سایت سیستم مدیریت وبلاگ برای بروزرسانی آسان هستید، ما  آماده ارائه وب سایت های برجسته متناسب با بودجه شما هستیم.

طراحی لوگو

بدون شک، شورت کات پلاس بهترین شرکت طراحی لوگو است. ما در شورت کات پلاس عاشق طراحی پلتفرم های بازاریابی، طراحی وب سایت های سفارشی هستیم. همچنین به فکر کمک به مشتریان خود برای توسعه شبکه های اجتماعی خود هستیم. اما چیزی که ما بیشتر دوست داریم، طراحی لوگوهای سفارشی است. در شورت کات پلاس، ما به رضایت کامل مشتری اعتقاد داریم. برای تحت تأثیر قرار دادن آنها با مهارت های طراحی تلاش می کنیم. در شورت کات پلاس لوگوهای ۱۰۰٪ سفارشی، خاطره انگیز، ماندگار و بسیار پیچیده تا ساده و مینیمالیستی طراحی می کنیم. طراحان گرافیک ما سعی می کنند تمام خواسته های شما را در طرح لوگو پیاده سازی کنند. برای نتیجه ی بهتر جلوه های خلاقانه خود را در طراحی اضافه می کنند تا آن را چشمگیر کند.

طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو حرفه ای | قیمت طراحی لوگو

لوگو و نام تجاری یکی از مهم ترین قسمت های یک تجارت است که داستان منحصر به فرد برند شما را روایت می کند. کانون اصلی تجارت بصری یک برند است و به راستی همچون آجری است که نقش پایه محکمی برای همه چیز در آینده را دارد.  لوگو تلفیقی از تصاویر و نوشته ها و اساسی ترین نیاز یک شرکت است. شما از طراحی لوگوی خود در همه جا، از وب سایت گرفته تا شبکه های اجتماعی، بروشورها تا دفتر استفاده خواهید کرد. مردم شما را با لوگوی برند شما می شناسند: هرچه طرح لوگو جذاب تر، شانس مشتریان خوب بیشتر. مهم است که بدانیم انتخاب رنگ ها و فونت های مناسب می تواند به لوگو روح و طراوت ببخشد و با مخاطبانش بهتر ارتباط برقرار کند. یکی از عناصری که در شکل گیری یک هویت در کسب و کار شما تاثیر فراوانی دارد، لوگو است .

بهترین شرکت طراحی لوگو

در شورت کات پلاس، طراحی لوگو  به روشی متمایز و حرفه ای انجام می شود. اگر قصد طراحی لوگو برای برند خود هستید ما مناسب ترین انتخاب برای شما هستیم. ما لوگوی برند شما را به طبع سلیقه خود شما و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم. طراحان گرافیک ما با در نظر گرفتن شغل و حرفه شما، خدمات طراحی لوگو را انجام می دهند. تخصص و هدف ما، معرفی و شناساندن سایت و تجارت شما به مشتریان است. با سفارش لوگوی انتخابی خود به بهترین شرکت طراحی لوگو موفقیت و دیده شدن را تجربه می کنید. می توانید نمونه کارهای خدمات طراحی گرافیک شورت کات پلاس را مشاهده کنید. شما می‌توانید انواع لوگو را با توجه به هدف سایت خود، سفارش دهید و جذاب‌ترین لوگوها را داشته باشید.

نمونه لوگو طراحی شده توسط شورتکات پلاس

لوگو تایپ | نمونه لوگو | طراحی لوگو اسم

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت باعث می شود تجارت شما قابل اعتماد و معتبر جلوه کند و مخاطبان جدی و حرفه ای بودن شما را درک می کند. اگر تجارتی کارت ویزیت نداشته باشد، آماتور به نظر می رسد. کارت های ویزیت خوب مخاطبان را جذب می کند و برای دیگران به اشتراک می گذارند. یک کارت ویزیت هوشمند، خلاق، با طراحی خوب و حرفه ای بهترین راه برای دریافت مراجعات است. کارت ویزیت با اینکه اندازه کوچکی دارد اما بر توسعه مشاغل کوچک شما تاثیر چشمگیری دارد.

خدمات گرافیکی | طراحی کارت ویزیت

ساخت کارت ویزیت | سفارش طراحی کارت ویزیت

کارت های ویزیت، یک کارت ساده نیستند بلکه تجارت و کسب و کار شما را معرفی می کنند. عموما به مشتریان داده می شوند، از این رو به عنوان یک روش بازاریابی بسیار شخصی شناخته می شود. همچنین تنوع طرح هایی که می توان به کار برد بسیار زیاد است و هر کدام با توجه به هدف و حرفه متفاوت خواهد بود. با به کاربردن فقط اندکی خلاقیت می تواند یک فرصت طلایی برای ارتقای تجارت شما باشد. شرکت شورت کات پلاس کارت ویزیت شما را به گونه ای طراحی می کند که نگاه مشتریان شما را به خود جذب کند.

طراحی بنر

بنر، یک تبلیغ دیجیتالی است که در یک وب سایت تعبیه شده است. بنر معمولاً شامل یک تصویر یا ویدئو است و در طراحی سایت بسیار کاربرد دارد. برای جذب ترافیک، افزایش آگاهی از نام تجاری و جذب مستقیم مشتری به تجارت شرکت طراحی شده است. بنرها از محبوب ترین شکل های طراحی گرافیکی هستند که برای بازاریابی خدمات استفاده می شوند. بنرهای تبلغاتی در وب سایت ها کانون اصلی کانال های بازاریابی است. طراحی بنر حرفه ای باعث می شود که بازدیدکنندگان به آگهی شما جذب شوند. در نتیجه کاربر برای کلیک بر آن و دریافت اطلاعات بیشتر ترغیب شود. خلاقیت و رعایت اصول طراحی در طراحی بنر ها، یک کلید حیاتی برای توسعه تجارت و برند شما باشد. این بنرها شامل: بنر سایت، اینستاگرام و پلتفرم های دیگر است.

خدمات طراحی بنر سایت

طراحی بنر سایت حرفه ای | خدمات گرافیک

ساخت بنری که بتواند حرفه ای عمل کند، نیاز به متخصصان در این زمینه دارد.  به گونه ای که بتواند برند و لوگوی شما را به خوبی معرفی کند و مخاطبان را جذب کند. اگر دنبال یک شرکت طراحی گرافیک برای ایجاد بنرهای تبلیغاتی خلاقانه برای خود هستید، شرکت شورت کات پلاس بهترین است. ماهرترین و خلاق ترین گرافیست ها را در اختیار دارد تا سفارش های شما را با بهترین کیفیت انجام دهد. با شورت کات پلاس به خوبی شناخته می شوید و کسب و کارتان رونق می یابد.

تولید محتوا در اینستاگرام

طراحی استوری اینستاگرام و پست‌های جذاب توسط ادمین‌های حرفه ای شورتکات پلاس به بهترین شکل انجام می‌شود. هزینه تولید محتوا در اینستاگرام به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع محتوا، تعداد استوری‌ها و پست‌ها و غیره بستگی دارد.

طراحی پوستر

پوستر شکل بصری و تصویری یک پیام است که مشتریان بالقوه را به سمت هدف شما تشویق می کند و ممکن است تبلیغاتی یا اطلاع رسان باشند. در نوع تبلیغاتی، از ترفندهایی خلاقانه و گرافیکی زیاد استفاده می شود و محتوای آن ها کمتر است. از بهترین و تاثیرگذارترین نوع تبلیغات است که حتی یک کلمه یا یک تصویر دراماتیک می تواند بیاد ماندنی باشد. ابعاد و اندازه های مختلفی را می توان برای آن ها در نظر گرفت.

طراحی پوستر

قیمت طراحی پوستر | پوستر تبلیغاتی

گرافیست هایی که در شورت کات پلاس فعالیت دارند برای طراحی پوستر تمامی نکات و ترفندهایی که یک پوستر حرفه ای باید داشته باشد را در نظر می گیرند. برخی از این ویژگی ها شامل: واضح بودن و قابل درک بودن، متمایز کردن حرفه شما از رقیبان، جذب مخاطب، مختصر و مفید بودن است. در طراحی پوستر مانند سایر خدمات طراحی گرافیکی دیگر انتخاب رنگ و فونت مناسب بسیار مهم است. کارشناسان این شرکت با رعایت اصول طراحی، مطابق سلیقه شما پوستر مورد نظر شما را در کمترین زمان ارائه می دهد.

طراحی اسلایدر

سایت ها برای اطلاع رسانی و تبلیغات محصولات جدید خود به اسلایدر نیاز دارند. یکی از فاکتورهایی که به زیبایی سایت شما کمک می کند و باعث افزایش کاربر می شود، داشتن اسلایدری جذاب و زیبا است. طرح و ترکیب رنگ و استفاده از تصاویر در آن ها باید به گونه ای باشد که بهترین تاثیر را بر ذهن مخاطب داشته باشد. کاربران با دیدن آن ها به سرعت می توانند از موضوع و محتوای سایت شما آگاه شوند و با کلیک بر روی آن ها به صفحه مورد نظر خود برسند. شورت کات پلاس در زمینه طراحی اسلایدر های حرفه ای و اصولی مانند دیگر خدمات گرافیکی، تجربه بسیار خوبی دارد. در قسمت نمونه‌ کارهای خدمات گرافیکی ما می توانید با نمونه کارها آشنا شوید و مطابق سلیقه خود سفارش دهید.

خدمات طراحی گرافیکی | طراحی اسلایدر

شرکت گرافیکی | graphic design

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ اصولی برای ارائه خدمات و نشان دادن جزییات و توضیحات محصولات بهترین راهکار است و باعث می شوند که در مدت زمان کوتاه تری به مخاطبان هدف خود برسید. طراحان گرافیک ما نکاتی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای باید به آن توجه کرد را در نظر می گیرند و مطالب مورد نظر به راحتی به مخاطب منتقل می شود. از جمله مواردی که در شورت کات پلاس به آن توجه می شود:

  • طراحی کاتالوگ برای هدف مناسب است.
  • کاتالوگ آماده شده برای مشتریان قابل درک است.
  • طراحی جذابی دارد.
  • حفظ طرح در ذهن مشتری
  • استفاده آسان
  • خوانایی راحت
  • یافتن سریع محصولات
  • تقویت تصویر برند شرکت

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک از ادغام دو کلمه اینفو (اطلاعات) و گرافیک تشکیل شده است که در آن هر اطلاعاتی در قالب تصویر و با استفاده از نمودار های گرافیکی به مخاطب منتقل می شود. هدف آن ساده سازی فهم آن اطلاعات برای مخاطب است. طراحان گرافیک در شورت کات پلاس یک اینفوگرافیک موثر و تخصصی را مانند خدمات طراحی دیگر برای شما ایجاد می کنند که گرافیک با کیفیت بالا، داده های جاری و مرتبط، سازماندهی خوب، تعادل متن و تصویر در آن ها رعایت شده است.

طراحی اینفوگرافیک

تصویر سازی | سفارش طراحی گرافیک

طراحی بروشور

بروشور یکی از مقرون به صرفه ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی برای ارائه محصولات و خدمات کسب و کارها است. ما با طراحی بروشور های جذاب و حرفه ای به شما کمک می کنیم تصویر مثبتی در ذهن مخاطبان شما بسازیم. با سفارش آن شما می توانید همیشه بروشور شرکت خود را همراه داشته باشید و به بهترین روش خدمات و برند خود را  به دیگران معرفی کنید. با استفاده از این نوع  خدمات گرافیکی در کوتاه ترین زمان مختصرترین و در عین حال کامل ترین و جذاب ترین توضیحات را ارائه می دهید.

موشن گرافیک

موشن گرافیک شامل ایجاد گرافیک و حرکت عناصر گرافیکی در زمان و مکان برای رسیدن به هدف مورد نظر یا روایت داستان است. طراحان ما در شورت کات پلاس، با استفاده اصولی از صدا، تصاویر، ویدئو و کلمات جذاب ترین موشن گرافی را تهیه می‌کنند. انواع مختلفی از موشن گرافی وجود دارد که شامل: موشن گرافیک، ویدئو موشن، استاپ موشن و اینفو موشن می‌باشد.

موشن گرافیک

گرافیک دیزاینر

طراحی تراکت

ابتدا باید هدف خود را برای طراحی تراکت مشخص کنید. می تواند اطلاع رسانی درباره یک محصول، خدمات، رویداد و یا هر پیام خاص دیگر باشد. تراکت ها برگه های تبلیغاتی هستند که پیام های ساده و جذابی روی آن ها نوشته شده است. طراحی تراکت تبلیغاتی برای جذب مشتریان یک منطقه بسیار تاثیرگذار است. تراکت هایی اختصاصی در سایزهای مختلف به صورت حرفه ای با توجه به درخواست مشتری طراحی می کنیم.

طراحی کاراکتر تبلیغاتی

هدف اصلی تبلیغات در هر کسب و کاری، جذب نگاه مخاطبان است. طراحی کاراکتر برند یکی از بهترین روش های موثر تبلیغاتی است.

طراحی رابط گرافیکی

گرافیک نرم افزارهای موبایل و اپلیکیشن ها به گونه ای طراحی می شوند که برای کاربران راحت، کاربردی و جذاب باشد. طرح یک سایت، کانال ارتباطی بین کاربران و مدیران سایت است. رابط کاربری مناسب و حرفه ای یا UI تاثیر بسیار زیادی در جلب مخاطب دارد. خدمات برندینگ، گرافیک و طراحی وب ما به کسب و کارها کمک می کند تا هویت برند خود را ایجاد کنند، جایگاه خود را پیدا کنند و در بازار رقابتی رشد کنند.

طراحی عکس

گرافیست‌های ما جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین عکس‌ها را با توجه به درخواست و نیاز کسب و کار شما طراحی می‌کنند. خلاقیت و سادگی از مهم ترین ویژگی عکس های استفاده شده در بنرها و پوسترها می‌باشد. هدف از تصاویر در گرافیک دیزاین کمک به کاربران و خریداران در درک محصول یا خدمات ارائه شده است. گرافیک هایی که حاوی تصاویر باکیفیت هستند باعث فروش بیشتر و بهبود رضایت مشتری می شوند. همچنین، تحقیقات نشان می‌دهد که مشتریان تمایل بیشتری به خرید از شرکت‌هایی دارند که بیشتر روی المان‌های گرافیکی و تصاویر باکیفیت سرمایه‌گذاری می‌کنند.

هزینه خدمات طراحی گرافیک

هزینه طراحی گرافیک

هزینه خدمات طراحی گرافیک | سفارش طراحی گرافیک

انجام پروژه های گرافیکی تعرفه مشخص و دقیقی ندارد و عوامل مختلفی بر آن موثر است. نوع خدمات و میزان کیفیت آن ها از جمله این عوامل هستند. هزینه ای که برای این نوع خدمات در نظر گرفته می شود بر اساس نوع درخواست مشتری، کیفیت خدمات، سطح مهارت طراحان محاسبه می شود. تلاش فکری نیز به ویژه در خدمات طراحی مورد نیاز است. طراحان ما قبل از شروع سفارشات، آمادگی ذهنی خواهند داشت تا بتوانند طراحی منحصر به فردی را ارائه دهند. در نتیجه فرآیندهای آمادگی ذهنی بر هزینه ها تاثیرگذار است. تعرفه خدمات طراحی گرافیک در شرکت ما بسیار مقرون به صرفه است.

سفارش طراحی گرافیک

شرکت ما دارای تیم طراحان حرفه‌ای و تجربه‌ای هستند که می‌توانند با توجه به نیازها و اهداف شما طرح‌های کارآمد و جذاب را ایجاد کنند. در طول فرآیند طراحی، به همکاری با تیم ما پایبند باشید و در ارتباط مداوم با آنها قرار بگیرید. بازخوردهای خود را دریافت کنید و ضمن حفظ شفافیت، بهبودها و تغییرات مورد نیاز را مطرح کنید.

مشاوره گرافیک

قبل از سفارش انواع خدمات گرافیکی به شما راهنمایی های لازم را ارائه می‌دهیم تا بتوانید بهترین و کاربردی‌ترین تصمیم را بگیرید. موضوعاتی که می‌توان در مورد آنها مشاوره داده شود آورده شده است:

– اصول طراحی و صفحه‌آرایی
– رنگ‌شناسی و نظریه رنگ
– استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی مانند Adobe Photoshop و Adobe Illustrator و غیره
– طرح وبسایت و طراحی رابط کاربری
– طراحی لوگو و برندینگ
– تصویرسازی و طراحی انیمیشن

لینک های مفید:

خدمات سئو سایت

خدمات برنامه نویسی

مشاهده نمونه کارها