خدمات برنامه نویسی

برنامه نویسی چیست؟

خدمات برنامه نویسی (programming) مجموعه ای از خدمات مانند: برنامه نویسی برنامه های موبایل و طراحی سایت است. اقداماتی که برای طراحی یک برنامه قابل اجرا بر روی رایانه با هدف انجام یک عمل محاسباتی انجام می شود، برنامه نویسی گفته می شود. برنامه نویسی شامل تجزیه و تحلیل، طراحی الگوریتم، بررسی و تحلیل دقت عملکرد الگوریتم ها و منابع مصرفی آن ها است. کدنویسی یا coding پیاده سازی الگوریتم ها با یک زبان برنامه نویسی است. هدف از برنامه نویسی، مشخص کردن مجموعه ای از دستورالعمل ها برای تسهیل اقداماتی خاص و حل مسئله و اجرای یک برنامه به طور خودکار است. برنامه ها متفاوت هستند و می تواند به پیچیدگی یک سیستم عامل باشد.

خدمات برنامه نویسی شورت کات پلاس

برنامه نویسی چیست | انجام پروژه های برنامه نویسی

خدمات برنامه نویسی

برنامه نویسی حرفه ای نیازمند تخصص و مهارت در چند زمینه است. دانش دامنه برنامه، الگوریتم های تخصصی و منطق صوری جزء این تخصص و مهارت هستند. زبان های برنامه نویسی متفاوتی در سطح های متفاوت وجود دارد که هرکدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند. برنامه نویسی مجموعه ای از زبان های مختلف است که به ما کمک می کند اطلاعات را ذخیره کنیم. همچنین در برقراری ارتباط، فروش، محاسبه کردن، سفر کردن، سفارش دادن به ما کمک می کند.

اگر لیستی از کاربردها یا برنامه های مختلف را ایجاد کنیم که می توان با برنامه نویسی تولید کرد، لیست ما هرگز به پایان نخواهد رسید و مدام در حال افزایش است. برنامه نویسی سیستم بر اساس توسعه سیستم عامل ها و رابط های پایگاه داده است. برنامه ها اغلب به عنوان کد شناخته می شوند و از این رو برنامه نویسی به نام کدگذاری نیز شناخته می‌شود .

زبان برنامه نویسی

یک زبان برنامه نویسی، راهی را برای برنامه نویس فراهم می کند تا یک دستورالعمل را بیان کند. این دستورالعمل ها باید بتواند توسط کامپیوتر قابل درک و اجرا باشد. به عبارت دیگر زبان برنامه نویسی، یک زبان مصنوعی انگلیسی است. زبان های برنامه نویسی برای بیان دستورالعمل هایی که توسط یک ماشین قابل انجام است، ساخته شده اند. از این زبان ها برای پیاده سازی الگوریتم ها استفاده می شود و هر کدام از آن ها برای برنامه ای خاص کاربردی تر هستند. یادگیری زبان های برنامه نویسی نیاز به زمان و تمرین زیادی دارد. هزاران زبان برنامه نویسی مختلف تاکنون به وجود آمده اند و هرسال تعداد آن ها بیشتر می‌شود.

زبان های برنامه نویسی محبوب عبارتند از پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت، سی شارپ، سی/ سی پلاس پلاس و غیره. برخی از این زبان ها مربوط به برنامه نویسی فرانت اند، برخی دیگر مربوط به بک اند هستند که هر کدام از آن ها ویژگی های خاصی دارند.

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی سایت چیست؟ به نوشتن، علامت گذاری و کدنویسی (محتوای سایت، برنامه نویسی کلاینت و سرور و امنیت شبکه) اشاره دارد. توسعه وب به معنی ساخت و نگهداری وب سایت ها می باشد. این کاری است که در پشت صحنه انجام می شود تا ظاهر یک وب سایت را عالی و بدون مشکل نمایش دهد، کارایی و سرعت آن را بهبود ببخشد و یک تجربه کاربری خوب را ارائه دهد. توسعه دهندگان وب این کار را با استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی وب انجام می دهند. زبان هایی که برنامه نویسان انتخاب می کنند به بستری که در آن کار می کنند بستگی دارد. مهارت های توسعه وب در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند و هزینه بالایی نیز دارند.

پروژه برنامه نویسی

برنامه نویسی سیستم | برنامه نویسی وب

زبان برنامه نویسی سایت

رایج ترین زبان هایی که برای برنامه نویسی وب استفاده می شود، Perl 5, JavaScript, HTML, XML و PHP است. برای تصمیم گیری درست درباره انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت بهتر است در مورد همگی اطلاعات کافی داشته باشید. برنامه نویسان ما با بررسی عوامل زیادی مانند: سرعت اجرا، امنیت، ساده بودن استفاده از آن، بازار کار، نحوه پشتیبانی زبان قابل قبولی برای سایت شما در نظر می گیرند.

برنامه نویس کیست؟

یک برنامه نویس حرفه ای وظیفه نوشتن، اشکال زدایی و بررسی تمام کد منبع یک نرم افزار کامپیوتری را برای انجام وظایف خاص بر عهده دارد. یک شخص برنامه نویس ممکن است با جنبه های فنی بیشتری از پروژه ، مانند پیاده سازی ویژگی ها و تنظیمات در یک محیط توسعه، درگیر باشد. توسعه‌دهنده، علاوه بر جنبه‌هایی که در بالا ذکر شد، ممکن است با سناریوهایی که مستقیماً با کسب‌وکار مرتبط هستند ، مانند برنامه‌ریزی پروژه و همسویی انتظارات با سهامداران، درگیر باشد.

شغل برنامه نویسی

یکی از محبوب‌ترین دسته‌های شغلی و مهارت‌های مورد تقاضای بازار کار در حال حاضر فرصت‌های شغلی جدید و هیجان‌انگیز برنامه‌نویسی است. درآمد برنامه نویسی با توجه به نوع زبان و تخصص هر برنامه نویس متفاوت است.

تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس

موفقیت یا عدم موفقیت یک وب سایت را طراحی ظاهری آن تعیین نمی کند. بلکه میزان راحتی استفاده وسودمندی آن است که احساس رضایت را در بازدیدکننده سایت ایجاد می کند. تیم برنامه نویسی ما با تصمیم گیری درست و برنامه ریزی اصولی شما را به هدفتان می رساند. از آنجا که بازدید کننده صفحه تنها کسی است که کلیک می کند و بنابراین در مورد همه چیز تصمیم می گیرد، طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی موفق و سودمند وب سایت استفاده می شود. پس برای طراحی خوب، باید خود را به جای کاربر تصور کرد تا بتوان سایت را ارتقا داد و مشکلات آن را رفع کرد.

تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس

برنامه نویسان حرفه ای شورت کات پلاس

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای هستید که سایت شما را هم از لحاظ طراحی هم از نظر عملکرد و قابلیت استفاده سایت، با کیفیت خوبی طراحی کند، به جای مناسبی آمده اید! ما در شورت کات پلاس سایت شما را دقیقا مطابق میل شما و مناسب بودجه پیشنهادی خود شما در بهترین کیفیت تحویلتان می دهیم. برنامه نویسان ما علاوه بر داشتن تخصص و دانش برنامه نویسی، تجربه زیادی هم در این حرفه دارند.

شرکت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت یا آنلاین شاپ با طراحی زیبا راهی مطمئن برای جلب توجه مخاطب خود و حفظ آن فقط در چند ثانیه است. متخصصان طراحی وب و کارشناسان تجارت الکترونیکی در شرکت طراحی سایت شورت کات پلاس، تلفیقی از تفکر طراحی و تخصص دم الکترونی را برای ارائه پیام های تجاری شما و تبدیل محرک ها به کار می گیرند.به عنوان یک شرکت طراحی سایت با سال ها سابقه، ما می فهمیم که فروشگاه آنلاین یا وب سایت شما به عنوان اولین تأثیر تجاری شما برای جذب مخاطب خود از طریق ایجاد اعتبار و اعتماد عمل می کند. همچنین در شورت کات پلاس بعد از برنامه نویسی و طراحی سایت مورد نظر شما، سئو و پشتیبانی سایت را هم انجام می دهد.

شرکت طراحی سایت و خدمات برنامه نویسی

خدمات برنامه نویسی و طراحی سایت

این یک واقعیت است که بیشتر مخاطبان محصولات شما را تقریباً فقط براساس شکل ظاهری وب سایت شما و پیمایش آسان آن انتخاب کنند یا تصمیم می گیرند که از خدمات شما استفاده کنند. ما از طریق طراحی وب سایتی که منجر به ایجاد تبلیغات و تبدیل می شود و به کاربرانتان کمک می کند تا از تجربه تعامل آنلاین خود با شما لذت ببرند، هدف ما این است که به طراحان وب سایت پیشرو در ایران تبدیل شویم . چه به دنبال ایجاد یک وب سایت مستقل، برنامه تلفن همراه یا سیستم داخلی پیچیده باشید، هر چیزی که ما ایجاد می کنیم دارای معماری دقیق، تجربه کاربری یکپارچه و تأکید زیاد بر امنیت است. امنیت سایت شما را هرگونه که بخواهید ایجاد می کنیم.

شرکت طراحی سایت شورت کات پلاس

خدمات طراحی وب سایت ما با پشتیبانی گسترده از دانش و تجربه فنی پشتیبانی می شود، و شرکت طراحی سایت شورت کات پلاس را به گزینه ای مناسب برای هر کسب و کاری تبدیل می کند که به دنبال رشد حضور آنلاین خود است. سایتهای ما جذاب، قابل درک و متمرکز بر افزایش ترافیک (تعداد بازدید کنندگان سایت) است، علاوه بر این موارد سایت هایی که در شورت کات پلاس طراحی می شوند به خوبی مهندسی می شوند.

ما به دقت وب سایت های ریسپانسیو را طوری توسعه می دهیم که برای نیازهای خاص هر مشتری سفارشی سازی می شود و به روز رسانی آن ساده و بدون دردسر است. در عین حال اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما نه تنها در سیستم عامل های مختلف به خوبی اجرا خواهد شد بلکه بر اساس بهترین شیوه های توسعه وب قوی ساخته شده است. همچنین با پیاده سازی الگوریتم های سئو توسط کارشناسان سئو، باعث افزایش رتبه سایت شما خواهیم شد.

خدمات برنامه نویسی

برنامه نویسی تخصصی توسط برنامه نویسان حرفه ای | انجام پروژه کامپیوتری

خدمات برنامه نویسی شورت کات پلاس

شرکت برنامه نویسی شورت کات پلاس از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای تحت وب  است. تیم برنامه نویسی ما طیف گسترده ای از خدمات فناوری اطلاعات از مشاوره، طراحی و یکپارچه سازی نرم افزار جدید تا کمک به حفظ و توسعه سیستم های موجود را به شما ارائه می دهد. ما اقدامات کاربرپسند را برای مشکلات بسیار پیچیده ایجاد می کنیم و برنامه های پرکاربرد را در سریع ترین زمان تحویل می دهیم. ما بازخوردهای شما را به طور منظم در طول توسعه و پیشرفت برنامه در نظر می گیریم. درنتیجه شما یک نرم افزار تخصصی تحویل می گیرید که نیازهای واقعی مخاطبان شما را برآورده می کند. همچنین می توانید از خدمات پشیبانی ما برای رفع مشکلات و بهبود نرم افزار یا سایت خود بهره مند شوید.

مشاوره برنامه نویسی اختصاصی

ممکن است کارفرمایان در مورد اهداف برنامه نویسی خود تردید داشته باشند، در نتیجه می‌توانند با مشاوران ما مشورت کنند. مشاوره در مورد سایت‌ها و طراحی نرم افزارهای مختلف از جمله خدمات ما محسوب می‌شود. برای دریافت نتیجه بهتر و مطلوب بهتر است درباره انجام پروژه‌ها با کارشناسان و متخصصان مشورت کنید. به طور کلی، مشاوره برنامه‌نویسی می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها، رفع مشکلات و ارتقای مهارت‌های programming شما موثر باشد. انتخاب یک مشاور با تجربه و دانش مناسب در حوزه مورد نظر شما مهم است.

مشاوره برنامه نویسی

سفارش پروژه برنامه نویسی

بهترین شرکت برنامه نویسی

موفقیت شرکت های برنامه نویسی به تجربه و تخصص تیم برنامه نویسی بستگی دارد. خوشبختانه تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس با سال ها تجربه و تخصص حرفه ای در این زمینه، موفق بوده اند. همچنین در توسعه سیستم عامل های متفاوت تخصص دارند. از جمله: برنامه نویسی برنامه های موبایل، طراحی سایت، برنامه های وب، پایگاه های داده سفارشی و نرم افزار دسک تاپ. ما فقط برای اثبات اینکه برنامه نویسان ما بهترین توسعه دهندگان جهان هستند، کد نمی نویسیم.  بلکه آن را می نویسیم تا محصول شما مفید، کارآمد و ایمن شود. خدمات برنامه نویسی ما به شرح زیر است:

بهترین شرکت برنامه نویسی

سفارش پروژه نرم افزاری | انجام پروژه برنامه نویسی به صورت تخصصی و تضمینی

ارائه بهترین خدمات برنامه نویسی

طراحی سایت

ما سایت های شما را به گونه ای طراحی می کنیم که از نظر طراحی گرافیکی و عملکرد از کیفیت بالایی برخوردارند. ارائه سایت مبتنی بر سئو به مخاطبان کمک می کند تا سایت شما را راحتتر پیدا کنند و رتبه خوبی در نتایج جست و جوی گوگل داشته باشید. شما چه به یک لندینگ پیج ساده جهت اطلاع رسانی به مخاطب های خود نیاز داشته باشید چه یک صفحه ورود به سیستم چند صفحه ای در بستر وب، همگی حرفه ای هستند. اگر یک فروشگاه اینترنتی معتبر و پرمخاطب نیاز داشته باشید، طراحان ما بهترین آنلاین شاپ را ارائه می دهند. سایت هایی که در شورت کات پلاس طراحی می شوند: سایت های شرکتی، سایت های خبری، فروشگاهی و پزشکی است. شورت کات پلاس بهترین برنامه نویسان را جهت برآورده کردن سفارشات شما در اختیار دارد. تمامی این سایت ها مطابق نظر شما و کارشناسان است.

بهترین برنامه طراحی سایت

زبان های برنامه نویسی و روش های مختلفی جهت طراحی و راه اندازی سایت وجود دارد که ما بسته به تایم و بودجه موردنظر شما، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی حرفه ای، طراحی سایت های سفارشی، واکنشگرا یا ریسپانسیو و قابل اجرا بر روی تمام دستگاه ها با ما تماس بگیرید. شورت کات پلاس از بهترین برنامه برای طراحی سایت استفاده می کند. از جمله این برنامه ها: نرم افزار طراحی سایت Dreamweaver، نرم افزار طراحی سایت Google Web Designer. با خدمات طراحی سایت ما تمام اصولی که یک سایت معتبر باید داشته باشد رعایت می شود.

طراحی سایت با وردپرس

سیستم های مدیریت محتوا یا CMS، ابزارهایی هستند که به ایجاد، مدیریت و اصلاح محتوای سایت بدون نیاز به کدنویسی کمک می کند. این ابزارها امکان ایجاد سایت در قالب های آماده و با هزینه کمتر را به کاربران خود می دهند. وردپرس، ساده ترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و در میان بیش از 100 سیستم مدیریت محتوا، مناسب ترین روش برای ایجاد سایت یا وبلاگ است. شما می توانید بین هزاران قالب آماده انتخاب کنید و آن را برای خود سفارشی سازی کنید. با وردپرس می توان به راحتی سئو را هم انجام داد و با هم ارتباط دارند.

طراحی سایت با وردپرس

انجام پروژه طراحی سایت | خدمات برنامه نویسی

متن باز بودن وردپرس، سهولت در مدیریت وب سایت و سادگی در طراحی و تنوع در افزونه ها از مزایای وردپرس است. همچنین رایگان بودن پنل مدیریتی یکی دیگر از مزیت های وردپرس است. برنامه نویسان ما سایت های شما را با هر سیستم مدیریت محتوایی که مدنظر دارید و هر طرح و قالبی که مورد پسند خود شما است، در زمان کم و با کیفیت عالی به شما ارائه می دهند.  در ضمن وردپرس تنوع در صفحه سازی دارد و به نفع برنامه نویسان است. تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس طراحی سایت با این زبان را به دو روش انجام می دهد. این دو روش شامل: از تم های آماده در وردپرس استفاده می کنند یا از صفر تا صد را برنامه نویسان طراحی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه طراحی سایت با وردپرس مراجعه کنید.

برنامه نویسی هوش مصنوعی

برنامه نویسی هوش مصنوعی کاری به شدت پربار و هیجان‌انگیز است. دانش مصنوعی و الگوریتم‌های هوش مصنوعی را برای طراحی سیستم‌های هوشمند و خودکار بکار می‌گیرند. از شبکه‌های عصبی و یادگیری عمیق گرفته تا پردازش زبان طبیعی و تصویر؛ همه اینها جزو حوزه‌های شگفت‌انگیز هوش مصنوعی هستند.

طراحی سایت با ASP.net

دات نت یک پلتفرم پرطرفدار برای توسعه برنامه های مختلف است. که از ابزارها، زبان های برنامه نویسی و کتابخانه های متنوعی استفاده می کند. برنامه ها و سایت هایی که با دات نت طراحی می شوند از سرعت و عملکرد خوبی برخوردار هستند. امروزه از asp.net core به عنوان زبان برنامه نویسی سایت استفاده می شود. یکی از دلایل محبوبیت آن در میان روش های دیگر طراحی سایت، امنیت و قابلیت توسعه پذیری است. شرکت های زیادی از آن برای طراحی سایت و ساخت برنامه های کاربردی خود استفاده می کنند.

طراحی سایت با asp.net

سفارش انواع پروژه های برنامه نویسی

اگر به یک اپ یا سایت نیاز دارید که هم سرعت خوبی داشته باشد و هم به خوبی کار کند و هم طراحی زیبایی داشته باشد، asp.net میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. برنامه نویسان ما در این زمینه تخصص کامل و کافی را دارند و بهترین خدمات را به شما تحویل می دهند. طراحی وب سایت با استفاده از ورژن های به روز asp.net در شورت کات پلاس تمام خواسته های شما را در زمینه طراحی سایت برآورده می کند. با چندین سال سابقه طراحی سایت، همواره بهترین‌ها را برای کاربران و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

طراحی سایت با PHP

از نیازهای اساسی امروزه، یک وب سایت با طراحی و نگهداری خوب است. برای طراحی و توسعه وب سایت هایی که دیده می شوند و اهداف تجاری را محقق می سازد، PHP اولین کلمه ای است که به ذهن یک توسعه دهنده وب حرفه ای می رسد. ساختار کدنویسی تمیز و کدهای جذاب، PHP را به زبان موردعلاقه برای ساخت برنامه های وبی که با موفقیت اجرا می شوند، تبدیل شده.

فریم ورک های PHP علاوه بر توسعه سریع برنامه های وب، با داشتن یک ساختار اساسی توسعه وب اپلیکیشن ها را حتی ساده تر هم می کند. قابلیت ها و ابزارهایی که توسط این فریم ورک ها  ارائه می شوند کمک می کنند تا عملکرد های جدید به برنامه اضافه شود و بدون نوشتن کدهای پیچیده و طولانی ، کارهای مشترک توسعه وب را انجام دهد. از مزایای استفاده از PHP برای توسعه وب می توان به سرعت بالا، سادگی در نگهداری و توسعه، سادگی کار با دیتابیس و… اشاره کرد. طراحی سایت با php یکی دیگر از خدمات برنامه نویسی شورت کات پلاس است.

طراحی نرم افزار

خدمات برنامه نویسی نرم افزار در شورت کات پلاس شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه نرم افزارهایی کارآمد و قابل اجرا بر روی انواع سیستم عامل، دستگاه و مرورگر می باشد. ما تخصص لازم و مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها را گرد هم آورده ایم. راه حل ها و محصولات سفارشی کاملا متناسب با نیاز ها و رفتار کاربران به آن ها ارائه دهیم.

صفر تا صد برنامه نویسی

ما خدمات برنامه نویسی، توسعه و نگهداری اپ موبایل، اپ IOS، اپ اندروید، اپ دسکتاپ، وب اپلیکیشن و … را انجام می دهیم. همه ی این خدمات را با رعایت جدیدترین اصول و قوانین مهندسی توسعه نرم افزار انجام می دهیم. ما به شما تجربه یک همکاری حرفه ای و بدون دغدغه را هدیه می دهیم. کلید موفقیت یک وب سایت، تعادل میان عملکرد و طراحی است. شورت کات پلاس موفقیت نرم افزار و وب سایت و… را تضمین می کند. کلیه خدمات در این شرکت، با برنامه ریزی اصولی و استاندارد در سریع ترین زمان ممکن و مطابق میل و سلیقه شما ارائه می شود.

طراحی نرم افزار تحت وب

یک برنامه تحت وب که عموما به عنوان وب اپ نیز شناخته می شود، یک نرم افزار کامپیوتری است که با فناوری های وب مثل HTML ,CSS ,Javascript ساخته می شود که داده ها را ذخیره (در دیتابیس یا فایل ها) و تغییر (CRUD) می دهد. کاربران می توانند با وب اپلیکیشن ها در طیف وسیعی از سیستم عامل ها و رابط های کاربری از دسک تاپ و لپ تاپ تا تبلت ها، موبایل ها و برنامه ها ارتباط برقرار کنند. پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب به صورت کدهای بسته closed source یا کدهای باز open source می باشد. ما اهمیت امنیت اطلاعات را درک می کنیم و نرم افزارهای تحت وب را مطابق با استانداردهای OWASP توسعه می دهیم. همچنین قابلیت های دیگر مانند: سادگی، سرعت بالا، قابل اجرا در دستگاه های مختلف، همیشه در دسترس بودن را در نظر می گیریم.

طراحی نرم افزار تحت وب

برنامه نویسی وب | برنامه نویسی پیشرفته

در مورد وب اپ ها بیشتر بدانید.

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

توسعه نرم افزار موبایل، فرایند ایجاد برنامه های کاربردی است که بر روی دستگاه های تلفن همراه اجرا می شوند و یک اپلیکیشن موبایل از اتصال شبکه برای کار با منابع محاسباتی از راه دور استفاده می کند. از این رو، فرآیند برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شامل ایجاد بسته های نرم افزاری قابل نصب (کد، فایل های باینری، دارایی ها و غیره)، پیاده سازی سرویس های پشتیبان مانند دسترسی به داده ها با API و آزمایش برنامه بر روی دستگاه های هدف است. حوزه فعالیت شما هر چیزی باشد، فرقی نمی‌کند. اپلیکیشن کاربردی مطابق با کسب و کار شما می‌تواند سود شما را چندین برابر کند.

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

برنامه نویسی موبایل | انجام پروژه های برنامه نویسی

 

برنامه نویسی اختصاصی اپلیکیشن تحت وب و موبایل

خدمات توسعه و برنامه نویسی نرم افزار موبایل در شورت کات پلاس شامل طراحی و دیزاین اپلیکیشن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و متدهای طراحی است. کدهایی که توسط تیم برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ما نوشته می شود کاملا بهینه و طبق استانداردهای کدنویسی جهانی است. همچنین قابلیت خوانایی و نگهداری بالایی دارند. این یعنی اپلیکیشنی که شما تحویل می گیرید، نه تنها دیزاین زیبا و تاثیر گذاری دارد، بلکه از عملکرد و امنیت فوق العاده بالایی نیز برخوردار است. بروزرسانی، نگهداری و توسعه آن در آینده ساده خواهد بود. پس از ساخت اپلیکیشنی کاربردی و حرفه ای، با ارائه پشتیبانی رایگان خواسته های شما را برطرف خواهیم کرد. پس نرم افزاری که تحویل می دهیم همواره بدون ایراد برای رشد کسب و کار شما کار می کند. می توانید جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انجام پروژه های دانشجویی

اگر یک پروژه برنامه نویسی دارید و قادر به انجام آن نیستید، نگران نباشید! ما پروژه های برنامه نویسی شما را چه یک برنامه ساده چه یک نرم افزار خیلی پیچیده باشد، پذیرا هستیم. ما پروژه های برنامه نویسی دانشجویی شما را با دقت کامل انجام می دهیم، مستندات آن را کامل و آماده تحویل می دهیم و در اصرع وقت با کمترین هزینه تحویل شما عزیزان می دهیم. البته که زمان تحویل پروژه بر اساس حجم پروژه و سفارش شما، پس از بررسی های لازم مشخص می شود. شرکت برنامه نویسی شورت کات پلاس با تیم برنامه نویسی متخصص  در زمینه انجام پروژه برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اختصاصی سایت و کسب و کارهای اینترنتی آماده ارائه خدمات حرفه ای خود است.

بسیاری از دانشجویان زمان و دانش کافی برای انجام پروژه های خود را ندارند. بهترین راه حل بهره بردن از خدمات برنامه نویسی شورت کات پلاس است.

انجام پروژه کامپیوتر

برنامه نویسی کامپیوتر مجموعه ای از اقدامات را برای طراحی و تولید برنامه ای قابل اجرا که برای محاسبه و ارائه اطلاعات شامل می شود. همچنین به مجموعه ای از دستورالعمل ها و الگوریتم ها نیز گفته می شود. پروژه‌های کامپیوتر ممکن است به صورت تک فردی یا به صورت تیمی انجام شوند و ممکن است در بستر‌های مختلفی از جمله دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، و گروه‌های تحقیقاتی اجرا شوند. اهمیت یک پروژه کامپیوتر معمولاً در ارتباط با موفقیت تکمیل آن، دقت در برنامه‌ریزی، کیفیت نتیجه، و میزان تأثیرگذاری آن بر دیگران تعیین می‌شود.

برنامه نویسی فرانت اند

فرانت اند به قسمتی از سایت مانند: تصاویر، فیلم ها، صداها و ظاهر گرافیک و بصری گفته می شود که توسط کاربران قابل مشاهده است. برنامه نویس فرانت اند از زبان های برنامه نویسی html ، css وجاوا اسکریپت و ابزارها و تکنیک ها برای طراحی این بخش ها استفاده می کند.

برنامه نویسی فرانت اند

برنامه نویسی پروژه های دانشگاهی

برنامه نویسی جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی چند پارادایم است که معمولاً به عنوان ابزاری قابل جاسازی برای دسترسی برنامه ای به اشیاء برنامه های مختلف استفاده می شود. از نقطه نظر توسعه وب، بدون دانش این فناوری، ایجاد سایت های تعاملی مدرن غیرممکن است.

برنامه نویسی بک اند

مجموعه اطلاعات و کدهای پشت صحنه یک سایت و نرم افزار که ساختار آن ها را تشکیل می دهند، برنامه نویسی بک اند گفته می شود. کنترل منطق یک سایت بر عهده backend است که به آن برنامه نویسی سمت سرور نیز گفته می شود. برنامه نویسان شورت کات پلاس هنگام طراحی سایت و نرم افزار های مشتریان اصول وتکنیک های برنامه نویسی بک اند و فرانت اند را رعایت می کنند.

برنامه نویسی دروپال

دروپال یک CMS منبع باز فوق العاده است که از طریق آن می توانید وب سایت های مدرن بسازید. چه وبلاگ های شخصی باشد و چه تجارت الکترونیک ، دروپال می تواند ابزار مناسبی برای تحقق آن باشد. رابط برنامه‌نویسی دروپال (Drupal API)، مجموعه ای از توابع و کلاس های PHP است که برنامه نویسان می‌توانند آن ها را برای گسترش و توسعه دروپال استفاده کنند.

برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه‌نویسی قوی و جامع است که برای توسعه‌ی نرم‌افزارهای گوناگون مانند وب، دسکتاپ، برنامه‌های موبایل و بازی‌های کامپیوتری قابل استفاده است. با پیشرفت فن‌آوری و گسترش حوزه برنامه نویسی، آموزش و توسعه زبان سی شارپ نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

زبان برنامه نویسی css

CSS زبان Cascading Style Sheet نامیده می شود و برای استایل دادن به عناصر نوشته شده در زبان نشانه گذاری مانند HTML استفاده می شود . CSS محتوا را از نمایش بصری سایت جدا می کند. به دکوراسیون صفحه خود فکر کنید. با استفاده از CSS می توان رنگ متن و پس زمینه، فونت و فاصله بین پاراگراف ها را تغییر داد.

برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید یکی از پرتقاضاترین رشته ها در دنیای توسعه موبایل است. همچنین این زبان که بر اساس نرم افزار منبع باز است، برای اصلاح و بهینه سازی برنامه انعطاف پذیرتر است. اندروید یک سیستم عامل متن باز با بالاترین سطح جامعه و دسترسی توسعه دهندگان است که بالاترین دلیل افزایش بازاریابی و ادغام بین برنامه ای آن است. توسعه دهندگان اندروید به دلیل کاهش هزینه و منابع و بالاترین نسبت موفقیت ساخته شده بر روی غنی ترین محیط های توسعه به سمت این زمینه خاص حرکت می‌کنند.

برنامه نویسی اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و همه منظوره است که برای خواندن و درک بسیار آسان طراحی شده است. “سطح بالا” به این معنی است که پایتون نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی به زبان های انسانی نزدیک تر است. پایتون دارای یک جامعه پر جنب و جوش و فعال است و با یادگیری این زبان پویا، به بسیاری از ابزارهای عالی ساخته شده توسط مشارکت کنندگان پایتون از زمان شروع آن دسترسی خواهید داشت.

برنامه نویسی بلاکچین

برای تسهیل فرآیند برنامه‌نویسی بلاکچین، اغلب از API ها و کتابخانه‌های موجودی استفاده میشود. این API ها و کتابخانه‌ها، امکاناتی را برای ارتباط با بلاکچین، تراکنش‌های خاص و سایر عملیات ارائه می‌دهند. بلاکچین به عنوان یک سیستم توزیع شده و امنیت بالایی را در اختیار دارد. این فناوری از رمزنگاری قوی برای حفظ حریم خصوصی استفاده می‌کند و برای ایجاد و تایید تراکنش‌ها از یک پروتکل قابل اعتماد استفاده می‌کند. بلاکچین نه تنها در بخش ارزهای دیجیتالی، بلکه در صنایع مختلفی مانند زنجیره تأمین (supply chain)، حوزه بانکی و بیمه، مدیریت فایل و خدمات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع برنامه نویسی تخصصی

امروزه طراحی و تولید نرم افزارهای سفارشی و تخصصی بسیار اهمیت دارد. هدف یک نرم افزار با برنامه نویسی اختصاصی پوشش نیازها و خدمات یک شرکت است. برنامه ریزی و افزایش کارایی کارکنان و کارشناسان در یک شرکت بدون استفاده از فناوری اطلاعات و نرم افزارهای لازم امکان پذیر نیست.

برنامه نویسی تخصصی

برنامه نویسی اختصاصی با شورت کات پلاس

زمان بندی اجرای پروژه های برنامه نویسی

ارائه خدمات برنامه نویسی بدون تعیین زمان‌بندی نمی تواند با موفقیت و همراه با رضایت کارفرما انجام شود. برنامه نویسان ما، برنامه‌ریزی زمانی برای تولید نرم‌افزار و انجام پروژه ها را به بهترین حالت ممکن انجام می دهند. در مرحله اول مطالعه دقیق پروژه انجام می‌شود و تعیین برنامه زمانی بر اساس حجم کار وپیچیدگی پروژه و توافق طرفین است. از مزایای این نوع برنامه ریزی، شناسایی مشکلات احتمالی و ارائه سریع ترین راه حل می باشد.

هزینه پروژه برنامه نویسی

قیمت پروژه ها و خدمات برنامه نویسی ما با توجه به نوع خدمات، میزان دشواری و حجم پروژه متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن موارد بسیاری هزینه تعیین می شود. سابقه کاری و داشتن نمونه کارهای متنوع و در نتیجه تجربه انجام انواع خدمات برنامه نویسی بر هزینه و کیفیت پروژه ها تاثیرگذار خواهد بود. قیمت پروژه های برنامه نویسی نسبت به دیگر شرکت های برنامه نویسی کمتر و به صرفه تر است.

مزایای انجام پروژه ها توسط شرکت برنامه نویسی شورت کات پلاس

  • انجام پروژه برنامه نویسی توسط تیم برنامه نویس حرفه ای و باتجربه
  • باکیفیت ترین پروژه ها به صورت تضمینی انجام می شود
  • انواع خدمات در سریع ترین زمان و کمترین قیمت ارائه می شود

اشکال زدایی یا دیباگ کردن در برنامه نویسی

در اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی، ابزارهای مورد نیاز برای دیباگ کردن موجود است. برای مثال، در پایتون با استفاده از ابزار pdb می توانید در مرحله به مرحله، برنامه‌تان را دنبال کنید و باگ‌های موجود در آن را شناسایی کنید. تیم برنامه نویسی ما پس از اتمام پروژه ها مرحله دیباگ کردن را انجام می‌دهند. مشکلات را شناسایی و برای اصلاح آن‌ها استراتژی مناسبی اجرا می‌شود.

لینک های مفید:

خدمات سئو سایت

خدمات طراحی گرافیکی

مشاهده نمونه کارها

صفحه وبلاگ