درباره ما

شرکت شورت کات پلاس با اتکا به تیمی، متشکل از جوانان مجرب و خلاق که از سال 90 تا به امروز سعی داشته است، خدمات خود را در حوزه دیجیتال مارکتینگ با کیفیت بالا و قابل قبولی به شما عزیزان ارائه دهد. خدمات ما در زمینه دیجیتال مارکتینگ شامل برنامه نویسی با انواع زبان های برنامه نویسی، طراحی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات سئو، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، ویدئو مارکتینگ و … می باشد.

روند حل مسئله متخصصین مجرب ما، استفاده از رعایت اصول مهندسی، مستند سازی و زمان بندی دقیق می باشد و سال هاست توانسته ایم با بهره گیری از این متدها رضایت مشتریان خود را جلب کنیم. تحویل به موقع پروژه با کیفیت بالا و هزینه معقول از مهم ترین ویژگی های یک تیم دیجیتال مارکتینگ است.

با ما تجربه یک همکاری حرفه ای و بدون دغدغه را داشته باشید.

خدمات ما

خدمات ما شامل برنامه نویسی اپ و طراحی وب، طراحی گرافیک، شبکه های اجتماعی، دیتاساینس،دیجیتال مارکتینگ و … می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه مشاهده خدمات ما سرویس‌هایی که توسط تیم شورتکات‌پلاس ارائه می‌شود را مطالعه کنید و اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه ارائه خدمات تیم شورتکات‌پلاس کسب کنید. برای دریافت خدمات تیم از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

تیم شورتکات پلاس

پریسا مروت

طراح و برنامه نویس

نگین هادی

کارشناس سئو

مٌنا اسدی

کارشناس سئو

سمیه حسینی

کارشناس سئو

زهرا اکبری

دیجیتال مارکتینگ

آرش شیخ احمدی

طراح و برنامه نویس

هانیه اکبری

شبکه‌های اجتماعی