درباره ما

شرکت شورت کات پلاس با گردآوری برنامه نویسانی مجرب و خلاق سعی دارد بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد. خدمات ما شامل برنامه نویسی با انواع زبان های مختلف، طراحی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات سئو، شبکه های اجتماعی، انجام پروژه های دانشجویی و … می باشد.

روند متخصصین مجرب ما استفاده از رعایت اصول مهندسی، مستند سازی دقیق و زمان بندی دقیق می باشد و سال هاست توانسته ایم با بهره گیری از این متدها رضایت مشتریان خود را جلب کنیم. تحویل به موقع  پروژه با کیفیت بالا و هزینه معقول از مهم ترین ویژگی های یک تیم برنامه نویسی است که از مشخصات تیم ماست و با ما تجربه یک همکاری حرفه ای و بدون دغدغه را داشته باشید.

خدمات ما

خدمات ما شامل برنامه نویسی اپ و طراحی وب، طراحی گرافیک، شبکه های اجتماعی، دیتاساینس،دیجیتال مارکتینگ و … می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه مشاهده خدمات ما سرویس‌هایی که توسط تیم شورتکات‌پلاس ارائه می‌شود را مطالعه کنید و اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه ارائه خدمات تیم شورتکات‌پلاس کسب کنید. برای دریافت خدمات تیم از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

تیم شورتکات پلاس

پریسا مروت

طراح و برنامه نویس

نگین هادی

کارشناس سئو

مٌنا اسدی

کارشناس سئو

سمیه حسینی

کارشناس سئو

زهرا اکبری

دیجیتال مارکتینگ

آرش شیخ احمدی

طراح و برنامه نویس

هانیه اکبری

شبکه‌های اجتماعی