خدمات شورتکات پلاس

طراحی گرافیک سایت

گرافیک

گرافیک یک زبان ساده و مشترک در تمام جهان است که همه می توانند آن را درک کنند و از موثرترین راه های افزایش ارتباط با مشتری است. تیم طراحی شورت کات پلاس خدمات طراحی گرافیک مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و … را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به شما ارائه می دهد.

سئو و بهینه سازی طراحی سایت شرکتی

سئو و بهینه سازی

یک سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد. ما با سال ها تجربه در ارائه خدمات پشتیبانی سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جست و جو، تولید محتوا، افزایش سرعت لود سایت، راه اندازی google adwords  برای سایت و … با به کارگیری ماهرترین سئوکارها و نوین ترین روش ها آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

اهداف برنامه نویسی فرانت اند

برنامه نویسی

برنامه نویسی تحت وب، برنامه نویسی اپ، سفارش پروژه های کامپیوتری و نرم افزاری، طراحی سایت و … از خدماتی است که تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس با بهترین کیفیت و با رعایت اصول استاندارد مهندسی به شما ارائه می دهد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت

امروزه با پررنگ شدن نقش فضای مجازی در زندگی های ما، اکثر شرکت ها، فروشگاه ها و افراد شاغل کسب و کار خود را به فضای مجازی منتقل کرده اند و خرید و فروش آنلاین هرروز محبوب تر می شود. سایتی که شما برای کسب و کار خود راه اندازی می کنید نقش مهمی در دیده شدن شما و جذب مخاطب دارد، پس خیلی مهم است که طراح سایت یا شرکت طراحی سایتی که انتخاب می کنید در این زمینه تجربه و مهارت کافی داشته باشد. شما با سفارش طراحی سایت می توانید لذت یک همکاری حرفه ای و بدون دغدغه را با ما تجربه کنید.

توسعه اپلیکیشن

شرکت برنامه نویسی شورت کات پلاس خدمات طراحی اپ های موبایل و دسکتاپ و اپ های تحت وب را با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی و توسعه اپ در بهترین کیفیت ارائه می دهد. با سقارش اپ از ما می توانید سریعترین و مدرن ترین نرم افزار را داشته باشید.