بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

طراحی سایت های جذاب و کاربردی

شرکت طراحی سایت یا آژانس طراحی وب، شرکت یا آژانسی است که به طور حرفه‌ای وب سایت‌هایی را برای افراد و یا شرکت‌ها طراحی کرده و توسعه می‌دهد. یک آژانس طراحی وب سایت می‌تواند متشکل از یک یا چند کارمند باشد. در شرکت‌های بزرگ‌ طراحی وب، اغلب می‌بینید که چندین متخصص مانند مدیر پروژه، طراح (توسعه‌دهنده فرانت اند)، برنامه‌نویس (توسعه‌دهنده بک اند)، تیم فروش، متخصص سئو، متخصص تولید محتوا، متخصص گرافیک و … در یک شرکت طراحی سایت (Website design company) فعالیت می‌کنند.

یکی از ویژگی های آژانس طراحی وب حرفه ای، تجربه آن در این زمینه است. یک آژانس طراحی وب سایت با تجربه بالا با هر چیزی که شما نیاز دارید آشناست. در حالی که تجربه ممکن است متفاوت باشد، می توانید مطمئن باشید که نیازهای طراحی وب سایت شما به طور موثر و به موقع برطرف می شود.

طراحی سایت

طراحی وب با طراحی و شکل دادن به قسمت ظاهری وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما شروع و انجام می‌شود. با این حال، این اصطلاح به طور منظم در معنای گسترده‌تر استفاده می‌شود، که همچنین به معنای توسعه سایت در قسمت کدنویسی هم است. طراحی سایت فرآیند برنامه ریزی و ساخت عناصر وب سایت شما، از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ ها، فونت ها و گرافیک می باشد.

طراحی سایت

ویژگی بهترین شرکت طراحی سایت

اگر شرکت طراحی سایت را در گوگل تایپ کنید، نتایج فراوانی دریافت خواهید کرد. بنابراین هزاران آژانس طراحی وب وجود دارند که می توانند وب سایت شما را طراحی کنند و توسعه دهند. با این حال، تفاوت های زیادی بین شرکت‌های مختلف طراحی سایت وجود دارد، نه تنها در قیمت، بلکه در کیفیت. پس هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید به چه نکاتی توجه کنید؟ یک آژانس طراحی سایت خوب باید چه شرایطی را داشته باشد؟

 • به خواسته ها، ایده ها و نیازهای مشتری با دقت گوش دهد.
 • شرکت طراحی سایت می‌داند که محتوا خیلی مهم است. پس هنگام تولید محتوا دقت بالایی دارند و محتوای با ارزش و کاربردی در سایت درج می کنند.
 • طراحی های واکنش گرا ایجاد کند. هنگام طراحی سایت به چیدمان عناصر در دستگاه های مختلف دقت می کند و همه المان ها به درستی نمایش داده می شود.
 • دارای مجموعه‌ای از طراحی سایت‌های انجام شده و موفق است.
 • پس از تحویل وب سایت، کماکان پشتیبانی وبسایت مشتری را انجام می‌دهد.
 • در مورد مخاطب هدف سایت تحقیق می‌کند.
 • به مشتری در تعیین اهداف و اندازه‌گیری نتایج کمک می‌کند.
بهترین شرکت طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت تخصصی

یک وب سایت حرفه‌ای نقش اصلی را در بازاریابی آنلاین اکثر مشاغل ایفا می‌کند. یک وب سایت حرفه‌ای ساخته شده یک تصویر حرفه‌ای برای شرکت و کسب و کار شما ایجاد می‌کند و در نتیجه مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد و سوددهی و کسب درآمد شما را افزایش می‌دهد.

طراحی یک سایت تخصصی و حرفه ای اعتماد کامل مشتری به برند شما را تضمین می‌کند. علاوه بر این، به سرعت پاسخگوی نیازهای بازدیدکننده خواهد بود. بنابراین بازدیدکننده باید بتواند سریع و آسان به هدف خود در سایت برسد. علاوه بر این، محتوای وب سایت باید با بازدیدکننده مرتبط باشد. بنابراین شناخت کامل مخاطبان هدف برای یک وب سایت موفق ضروری است.

طراحی سایت تخصصی

بهترین شرکت طراحی سایت

طراح سایت چه کسی است؟

طراح سایت، مسئولیت طراحی وب سایت را بر عهده دارد. او خواسته های مشتری را ترسیم می‌کند، نسخه‌های پیش نویس را طراحی می‌کند و برای تعیین طرح نهایی با مشتری مشورت می‌کند.

طراح وب هم خلاق است و هم از نظر فنی حرفه‌ای است. او باید بداند که کدام طرح برای یک گروه هدف خاص، مناسب است و با دقت به خواسته های مشتری خود گوش دهد. در عین حال، او دانش فنی برای تحقق طراحی سایت را دارد. او با مشتری و احتمالاً سایر طراحان وب بسیار مشورت می کند و در نهایت یک وب سایت حرفه ای برای کارفرمای خود طراحی می کند.

وظایف و مسئولیت‌های مهم یک طراح وب عبارتند از:

 • همکاری نزدیک با مشتریان برای تبدیل ایده‌ها و خواسته‌های آنها به یک طراحی جذاب و کاربرپسند از نظر بصری
 • در نظر گرفتن یک طرح رنگی مناسب برای سایت بر اساس خواست و تایید کارفرما و مرتبط با کسب و کار
 • نقشه سایت را آماده می‌کند، یعنی تعیین می‌کند که بازدیدکنندگان چگونه می توانند در سایت فعالیت کنند
 • طراحی دکمه ها، بنرها، منوها و سایر عناصر بصری سایت توسط طراح
طراح سایت

طراحی سایت حرفه ای توسط شورت کات پلاس

ما در شورتکات پلاس سایت‌هایی حرفه‌ای و مطابق با خواست کارفرما و مشتری‌های خود طراحی می‌کنیم. یک وب سایت حرفه ای با توجه به برند شما طراحی می‌شود. این باعث ایجاد حس اعتماد در مشتری های شما می‌شود و تضمین می‌کند که شرکت شما حرفه ای است. وب سایت‌های طراحی شده توسط تیم شورتکات‌پلاس بسیار کاربردی و کاربر پسند هستند. این به معنای این است که سایت یک تجربه خوشایند را به کاربر شما منقل می‌کند.

ما یک آژانس متخصص در ایجاد وب سایت های واکنش گرا هستیم و تیم بسیار واجد شرایطی داریم. با ما تماس بگیرید و بیایید با هم یک پروژه موفق برای شرکت شما ایجاد کنیم!

طراحی سایت حرفه ای در شورت کات پلاس

گروه طراحی سایت

عوامل مختلفی تعیین کننده این تجربه کاربری در سایت شما است از جمله:

 • سرعت وب سایت
 • خوانایی متون
 • انتخاب رنگ‌بندی زیبا و مناسب با کسب و کار شما
 • عملکرد صحیح دکمه‌ها و لینک‌ها
 • پیمایش آسان وبسایت
 • نمایش و سرعت مناسب در حالت موبایل

پروژه طراحی سایت

یک وب سایت حرفه‌ای، محتوای مرتبط را به شیوه‌ای موثر ارائه می‌دهد. کارپسند بوده و بازدید کننده سایت به راحتی با کمترین تلاش به اهداف خود در سایت می‌رسد. علاوه بر این، در یک وب سایت حرفه‌ای احساس اعتماد مداوم به برند را تضمین می‌کند.

هزینه های طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و شرکت های طراحی سایت حرفه ای هزینه ای متعارف دارند. هنگامی که ما را انتخاب می کنید، فقط یک آژانس طراحی سایت را انتخاب نمی کنید، بلکه می توانید مطمئن باشید که ما منابع لازم برای ساختن وب سایتی را برای شما در اختیار داریم که ماندگار باشد، آماده به روز رسانی در صورت نیاز و مطابق با روش ها و استانداردهای مورد نیاز باشد.

مراحل طراحی سایت

 1. تحقیق بازار و تحلیل رقبا
 2. طوفان ایده ها: طوفان فکری
 3. تعریف قابلیت ها و فناوری هایی که مورد استفاده قرار خواهند گرفت
 4. ایجاد بخش گرافیکی: طراحی
 5. توسعه بخش منطقی: برنامه نویسی
 6. تست های عملکردی و کیفی
 7. میزبانی وب سایت و تست های نهایی
 8. تحویل پروژه تکمیل شده
 9. بازاریابی و تبلیغات
 10. بازخورد مشتری و تیم توسعه

بهترین تیم طراحی سایت

شورت کات پلاس از طراحان سایت حرفه ای تشکیل شده است و تجربه طراحی انواع سایت های مختلف را دارند. یک تیم حرفه‌ای و رو به رشد در زمینه طراحی و توسعه وب و دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. این تیم توانایی طراحی و توسعه وب‌سایت‌های خلاقانه و جذاب را دارد و در زمینه تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال نیز متخصص است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *