درگاه های پرداخت معتبر شاپرک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر مردم تمایل به خرید و پرداخت­ های خود از طریق فروشگاه­ ها و درگاه پرداخت اینترنتی دارند. اکثر مردم در پراخت­ های اینترنتی نگران نامعتبر بودن درگاه­ پرداخت هستند و شاید به همین دلیل از خرید های اینترنتی پرهیز می کنند.

چرا که بعضی وب­ سایت­ ها با شبیه­ سازی صفحه پرداخت بانکی، مشخصات بانکی افراد را سرقت کرده و اقدام به دزدی می ­کنند. برای جلوگیری از فیشینگ و دزدی در خریدهای اینترنتی، کاربراین حتما باید در خریدهای اینترنتی خود از درگاه­ های اصلی بانک که از طریق شرکت شاپرک معرفی گشته­ اند استفاده کنند و مشخصات بانکی خود مانند نام کاربری، پسورد، شماره عابر بانک، CVV و رمز دوم خود را وارد کنند.

درگاه پرداخت 1

درگاه اینترنتی | درگاه های پرداخت معتبر

درگاه پرداخت چیست؟

درگاه پرداخت فناوری امنی است که پلی بین کسب و کار و مشتری را ایجاد می ­کند. در واقع  سرویسی است که در فروشگاه­ های الکترونیکی برای تسهیل پرداخت مشتریان پیاده سازی می ­شود و مشتریان بعد از وارد کردن اطلاعات کارت خود مبلغ تعیین شده را پرداخت کرده و فرایند خرید خود را تکمیل کنند. یکی از بهترین و کاربردی ترین خدمات در خریدهای اینترنتی است یا به عبارت دیگر یک راه حل پرداخت آنلاین است که برای ارائه بهترین تجربه پرداخت برای کاربران خود طراحی شده است. هر تراکنشی که بین تاجر و بانک صادرکننده انجام می‌شود برای محافظت از اطلاعات مالی حساس رمزگذاری می‌شود.

انواع درگاه پرداخت:

درگاه پرداخت مستقیم (PSP)

در این درگاه، مشتری پس از تکمیل سبد خرید خود بطور مستقیم به درگاه بانک­ ها متصل می ­شود.  برای افرادی که دارای برند یا صاحب شرکت هستند توصیه می­ شود و در واقع نشانه اعتبار سایت آن ها است. می توانید از شرکت های های PSP  مانند به پرداخت ملت، آسان پرداخت پرشین و غیره دریافت کنید. تمامی موارد ذکر شده خدمات مشابهی دارند و پروسه دریافت درگاه نیز تقریبا شبیه به هم هستند.

درگاه پرداخت غیر مستقیم یا واسط

درگاه غیرمستقیم یا واسط شرکتی است که با یک درگاه مستقیم قرارداد می ­بندد و آن را در اختیار مشتریانش قرار می ­دهد. بنابراین مشتری برای انجام تراکنش ابتدا وارد سایت واسطه شده و بعد از تکمیل اطلاعات وارد صفحه بانک موردنظر می ­شود. یکی از انواع پر کاربرد درگاه ها است که ساده تر و با مدت زمان کمتری در اختیار قرار می گیرد. همچنین نیاز به مجوز کسب و کار، نماد الکترونیک دارد و برند شما در پیامک رمز پویا نمایش داده می شود.

دریافت درگاه پرداخت

مراحل گرفتن درگاه های بانکی با توجه به نوع درگاه که به آن ها اشاره شد، متفاوت است. یکی از شرایط دریافت آن ها این است که یک وب سایت رسمی و فعال که محصول یا خدماتی را ارائه می دهد داشته باشید.

چرا معتبر بودن درگاه های پرداخت اهمیت دارد؟

برای جلوگیری از سرقت اینترنتی باید از درگاه­ های پرداخت معتبر استفاده کرد. در درگاه­ های نامعتبر و جعلی افراد با کپی رابط گرافیکی یک وب­گاه معتبر و طراحی صفحات درگاه جعلی، اطلاعات کارتی کاربر را بدست آورده و از حساب وی برداشت می ­کنند. باید درگاه‌های اینترنتی معتبر زیردامنه‌ای از دامنه Shaparak.ir باشند و ترکیبی از کلمه Shaparak و هر پسوندی به جز (ir.) غیرمعتبر است.

امن­ترین درگاه، درگاه پرداخت بانک مرکزی به آدرس  https://xxx.shaparak.irست.

مجهز کردن سایت ها به درگاه پرداخت آنلاین

هر وب ­سایت ارائه دهنده خدمات باید مجهز به درگاه پرداخت آنلاین باشد تا مشتریانش بتوانند تراکنش ­های خود را انجام دهند. اگر صاحب برند و یا شرکت بزرگی هستید و گردش مالی روزانه زیادی دارید باید به بانک مراجعه کرده و با ارائه مدارک درخواست درگاه پرداخت مستقیم نمایید. سپس از یک برنامه ­نویس بخواهید ماژولی برایتان نوشته و درگاه را به وب­ سایتتان وصل کند. روند نصب درگاه مستقیم طولانی است ولی این مزیت را دارد که کارمزدی را پرداخت نمی ­کنید. پولی که مشتریان از طریق درگاه آنلاین پرداخت می­ کنند مستقیما به حساب شما واریز می­ شود.

صاحبان کسب و کارهای کوچک نیازی نیست برای مجهز کردن وب سایتشان به بانک مراجعه کنند و می­توانند به صورت اینترنتی و بعد از احراز هویت درگاه پرداختی واسط خود را دریافت کنند. دقت داشته باشد درگاهی که برای فروشگاه خود در نظر گرفته اید، ریسپانسیو باشد و در همه دستگاه ها به خوبی نمایش داده شود. خدمات طراحی سایت در  شورت کات پلاس هنگام طراحی فروشگاه های اینترنتی موارد ذکر شده را به خوبی رعایت می کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت پرداخت با درگاه بانکی معتبر

مزایای استفاده از درگاه های پرداخت برای سایت

استفاده از درگاه های معتبر مزایای بسیاری دارد و بیشتر در سایت های فروشگاهی کاربرد دارد. ابزار پرداخت آنلاین وجوه مشتری را فراهم می­ کند و دیگر نیازی نیست مشتریان شما برای پرداخت هزینه به بانک مراجعه کنند و اینکار در عرض چند ثانیه با وارد شدن آنها به درگاه صورت می­ گیرد. استفاده از درگاه های پرداخت محدودیتی ندارد و همه افراد که صاحب برند و کسب و کار مشخصی هستند می توانند با توجه به  ویژگی ها و شرایط شغلی خود مناسب ترین درگاه را انتخاب کنند.

مزایای کلی درگاه ها:

 • صدور فاکتور آنلاین برای تمام سفارشات
 • گزارش تمامی تراکنش ­ها
 • ایجاد کیوآر کد درگاه
 • قابلیت استفاده در اپلیکیشن موبایل و وب سایت
 • امکان اتصال به چندین درگاه بانکی
 • قابل استفاده در شبکه­ های اجتماعی

هر کدام از درگاه­ ها مزایای مخصوص به خود را دارد. در ادامه مزایای هر یک را جداگانه بررسی می­کنیم.

مزایای درگاه پرداخت مستقیم:

 • اعتبار برند و کسب و کارتان
 • اتصال مستقیم و سریع به درگاه
 • بدون کارمزد بدون تراکنش ­ها
 • واریز مستقیم مبالغ توسط مشتریان به حساب شخصیتان
 • تسویه حساب تراکنش بصورت روزانه
 • اعتماد زیاد مشتریان به معتبر بودن درگاه پرداختی

مزایای درگاه پرداخت واسط:

 • مجهز کردن سریع سایت به درگاه و فعال سازی سریع
 • عدم نیاز به نماد اعتماد الکترونیک
 • عدم نیاز به مجوز کسب و کار
 • نصب صفحه شخصی پرداخت با درج لوگو و نام
 • امکان اتصال به چندین درگاه مختلف
 • پشتیبانی از طریق شرکت واسطه

خدمات ویژه طراحی درگاه پرداخت در شورت کات پلاس

اگر صاحب یک کسب و کار تجارت الکترونیک هستید ، بخش بزرگی از جذب و خوشحال کردن مشتریانتان ارائه یک تجربه خرید آنلاین پایدار، قابل اعتماد، ایمن و آسان است. یکی از خدمات ویژه طراحی شرکت شورت کات پلاس طراحی درگاه برای صاحبان وب ­سایت­ های فروشگاهی و مشاغل آنلاین است. با خیالی آسوده طراحی سایت های خود را به ما بسپارید و از معتبرترین درگاه های اینترنتی بهره ببرید.

فرآیند طراحی و توسعه وب تجارت الکترونیک شورت کات پلاس به گونه ­ای است که تجارت شما را به طور کامل درک کرده و بهترین راه­ حل تجارت الکترونیک ممکن را در چارچوب بودجه و زمان شما اجرا می ­کند. یکی از افتخارات شرکت شورت کات پلاس این است که ما می ­توانیم روند طراحی و توسعه وب سایت تجارت الکترونیک شما را به زبان ساده توضیح دهیم بدون اینکه شما را با اصطلاحات فنی گیج کنیم.

بهترین درگاه های معتبر شاپرک

آدرس درگاه های اینترنتی معتبر:

آسان پرداخت پرشین  https:‎//asan.shaparak.ir
پرداخت ملت  https:‎//bpm.shaparak.ir
تجارت الکترونیک پارسیان  https:‎//pec.shaparak.ir
تجارت الکترونیک پارسیان  https:‎//pecco.shaparak.ir

پرداخت الکترونیک سامان  https:‎//sep.shaparak.ir
پرداخت الکترونیک پاسارگاد https:‎//pep.shaparak.ir
پرداخت نوین آرین  https:‎//pna.shaparak.ir
پرداخت الکترونیک سداد  https:‎//sadad.shaparak.ir
کارت اعتباری ایران کیش  https:‎//ikc.shaparak.ir
فن آوا کارت  https:‎//fcp.shaparak.ir
مبنا کارت آریا  https:‎//mabna.shaparak.ir
الکترونیک کارت دماوند  https:‎//ecd.shaparak.ir
سایان کارت  https:‎//sayan.shaparak.ir

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *