خدمات برنامه نویسی

برنامه نویسی چیست؟

خدمات برنامه نویسی، خدماتی مثل: برنامه نویسی برنامه های موبایل، طراحی سایت، برنامه های وب و… را شامل می شود. برنامه نویسی به فرآیند ساخت و طراحی یک برنامه قابل اجرا بر روی رایانه گفته می شود. این فرآیند به منظور انجام یک عمل محاسباتی یا یک عمل خاص دیگر است. برنامه نویسی شامل تجزیه و تحلیل، طراحی الگوریتم، بررسی و تحلیل دقت عملکرد الگوریتم ها و منابع مصرفی آن ها است. پیاده سازی الگوریتم ها با یک زبان برنامه نویسی است (که به آن کدنویسی یا coding گفته می شود). هدف از برنامه نویسی پیداکردن دنباله ای از دستوراالعمل ها برای تسهیل اقداماتی خاص و حل مسئله است. تا بتواند یک برنامه را به طور خودکار در رایانه انجام دهد. که این برنامه می تواند به پیچیدگی یک سیستم عامل باشد.

پس برنامه نویسی حرفه ای نیازمند تخصص و مهارت در چند زمینه است. دانش دامنه برنامه، الگوریتم های تخصصی و منطق صوری جزء این تخصص و مهارت هستند. زبان های برنامه نویسی متفاوتی در سطح های متفاوت وجود دارد که هرکدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند. برنامه نویسی مجموعه ای از زبان های مختلف است که به ما کمک می کند اطلاعات را ذخیره کنیم. همچنین در برقراری ارتباط ، فروش، محاسبه کردن، سفر کردن، سفارش دادن به ما کمک می کند. اگر لیستی از کاربردها یا برنامه های مختلف را ایجاد کنیم که می توان با برنامه نویسی تولید کرد. لیست ما هرگز به پایان نخواهد رسید و مدام در حال افزایش است.

زبان برنامه نویسی

یک زبان برنامه نویسی، راهی را برای برنامه نویس فراهم می کند تا یک دستورالعمل را بیان کند. این دستورالعمل ها بتواند توسط کامپیوتر قابل درک و اجرا باشد. به عبارت دیگر زبان برنامه نویسی، یک زبان مصنوعی انگلیسی است. که برای بیان دستورالعمل هایی که توسط یک ماشین قابل انجام است، ساخته شده اند. از این زبان ها برای پیاده سازی الگوریتم ها استفاده می شود. یادگیری زبان های برنامه نویسی نیاز به زمان و تمرین زیادی دارد. هزاران زبان برنامه نویسی مختلف تاکنون به وجود آمده اند و هرسال تعداد آن ها بیشتر نیز می‌شود. زبان های برنامه نویسی محبوب عبارتند از پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت، سی شارپ، سی/ سی پلاس پلاس و… .

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی سایت به نوشتن، علامت گذاری و کدنویسی (محتوای سایت، برنامه نویسی کلاینت و سرور و امنیت شبکه) اشاره دارد. رایج ترین زبان هایی که برای برنامه نویسی وب استفاده می شود، Perl 5, JavaScript, HTML, XML و PHP است.

توسعه وب به معنی ساخت و نگهداری وب سایت ها می باشد. این کاری است که در پشت صحنه انجام می شود تا ظاهر یک وب سایت را عالی و بدون مشکل نمایش دهد، کارایی و سرعت آن را بهبود ببخشد و یک تجربه کاربری خوب را ارائه دهد. توسعه دهندگان وب این کار را با استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی انجام می دهند. زبانهایی که برنامه نویسان انتخاب می کنند به بستری که در آن کار می کنند بستگی دارد. مهارت های توسعه وب در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند و هزینه بالایی نیز دارند.

موفقیت یا عدم موفقیت یک وب سایت را طراحی ظاهری آن تعیین نمی کند بلکه میزان راحتی استفاده وسودمندی آن است که احساس رضایت را در بازدیدکننده سایت ایجاد می کند. از آنجا که بازدید کننده صفحه تنها کسی است که کلیک می کند و بنابراین در مورد همه چیز تصمیم می گیرد، طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی موفق و سودمند وب سایت استفاده می شود.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای هستید که سایت شما را هم از لحاظ طراحی هم از نظر عملکرد و قابلیت استفاده سایت، با کیفیت خوبی طراحی کند، به جای مناسبی آمده اید! ما در شورت کات پلاس سایت شما را دقیقا مطابق میل شما و مناسب بودجه پیشمهادی خود شما در بهترین کیفیت تحویلتان می دهیم.

شرکت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت یا آنلاین شاپ با طراحی زیبا راهی مطمئن برای جلب توجه مخاطب خود و حفظ آن فقط در چند ثانیه است. متخصصان طراحی وب و کارشناسان تجارت الکترونیکی در شرکت طراحی سایت شورت کات پلاس، تلفیقی از تفکر طراحی و تخصص دم الکترونی را برای ارائه پیام های تجاری شما و تبدیل محرک ها به کار می گیرند.

به عنوان یک شرکت طراحی سایت با سال ها سابقه، ما می فهمیم که فروشگاه آنلاین یا وب سایت شما به عنوان اولین تأثیر تجاری شما برای جذب مخاطب خود از طریق ایجاد اعتبار و اعتماد عمل می کند. این یک واقعیت است که بیشتر مخاطبان محصولات شما را تقریباً فقط براساس شکل ظاهری وب سایت شما و پیمایش آسان آن انتخاب کنند یا تصمیم می گیرند که از خدمات شما استفاده کنند. ما از طریق طراحی وب سایتی که منجر به ایجاد تبلیغات و تبدیل می شود و به کاربرانتان کمک می کند تا از تجربه تعامل آنلاین خود با شما لذت ببرند، هدف ما این است که به طراحان وب سایت پیشرو در ایران تبدیل شویم .چه به دنبال ایجاد یک وب سایت مستقل، برنامه تلفن همراه یا سیستم داخلی پیچیده باشید، هر چیزی که ما ایجاد می کنیم دارای معماری دقیق، تجربه کاربری یکپارچه و تأکید زیاد بر امنیت است.

خدمات طراحی وب سایت ما با پشتیبانی گسترده از دانش و تجربه فنی پشتیبانی می شود، وشرکت طراحی سایت شورت کات پلاس را به گزینه ای مناسب برای هر کسب و کاری تبدیل می کند که به دنبال رشد حضور آنلاین خود است. سایتهای ما جذاب، قابل درک و متمرکز بر افزایش ترافیک (تعداد بازدید کنندگان سایت) است، علاوه بر این موارد سایت هایی که در شورت کات پلاس طراحی می شوند به خوبی مهندسی می شوند. ما به دقت وب سایت های ریسپانسیو و پاسخگو را طوری توسعه می دهیم که برای نیازهای خاص هر مشتری سفارشی سازی می شود و به روز رسانی آن ساده و بدون دردسر است. در عین حال اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما نه تنها در سیستم عامل های مختلف به خوبی اجرا خواهد شد بلکه بر اساس بهترین شیوه های توسعه وب قوی ساخته شده است.

خدمات برنامه نویسی شورت کات پلاس

تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس طیف گسترده ای از خدمات فناوری اطلاعات از مشاوره، ایجاد و یکپارچه سازی نرم افزار جدید تا کمک به حفظ و توسعه سیستم های موجود را به شما ارائه می دهد. ما راه حل های کاربرپسند را برای مشکلات بسیار پیچیده ایجاد می کنیم و برنامه های قابل اطمینان را در کم ترین زمان تحویل می دهیم. از آنجا که ما بازخوردهای شما را مدام در طول توسعه در نظر می گیریم. درنتیجه شما یک نرم افزار نیرومند تحویل می گیرید که نیازهای واقعی مخاطبان شما را برآورده می کند.

تیم برنامه نویسی شورت کات پلاس در توسعه سیستم عامل های متفاوت تخصص دارند. از جمله: برنامه نویسی برنامه های موبایل، طراحی سایت، برنامه های وب، پایگاه های داده سفارشی و نرم افزار دسک تاپ. ما فقط برای اثبات اینکه برنامه نویسان ما بهترین توسعه دهندگان جهان هستند، کد نمی نویسیم. ما آن را می نویسیم تا محصول شما مفید، کارآمد و ایمن شود. خدمات برنامه نویسی ما به شرح زیر است:

طراحی سایت

ما سایت های شما را به گونه ای طراحی می کنیم که نه تنها از نظر ظاهر و طراحی گرافیک از کیفیت بالایی برخوردارند، بلکه عملکرد خوبی دارند و به مخاطبان شما کمک می کند تا سایت شما را پیدا کنند و رتبه خوبی در نتایج جست و جوی گوگل داشته باشید. شما چه به یک لنیدینگ پیج ساده جهت اطلاع رسانی به مخاطب های خود نیاز داشته باشید چه یک صفحه ورود به سیستم چند صفحه ای در بستر وب و یا حتی به یک فروشگاه اینترنتی معتبر و پرمخاطب نیاز داشته باشید، شورت کات پلاس بهترین برنامه نویسان و منابع را جهت برآورده کردن سفارشات شما در اختیار دارد. زبان های برنامه نویسی و روش های مختلفی جهت طراحی و راه اندازی سایت وجود دارد که ما بسته به تایم و بودجه موردنظر شما، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت های سفارشی، واکنشگرا یا ریسپانسیو و قابل اجرا بر روی تمام دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت با وردپرس

سیستم های مدیریت محتوا یا CMS، ابزارهایی هستند که به ایجاد، مدیریت و اصلاح محتوای سایت بدون نیاز به کدنویسی کمک می کند. این ابزارها امکان ایجاد سایت در قالب های آماده و با هزینه کمتر را به کاربران خود می دهند. وردپرس، ساده ترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و در میان بیش از 100 سیستم مدیریت محتوا، مناسب ترین روش برای ایجاد سایت یا وبلاگ است. شما می توانید بین هزاران قالب آماده انتخاب کنید و آن را برای خود سفارشی سازی کنید. متن باز بودن وردپرس، سهولت در مدیریت وب سایت و سادگی در طراحی و تنوع در افزونه ها از مزایای وردپرس است. برنامه نویسان ما سایت های شما را با هر سیستم مدیریت محتوایی که مدنظر دارید و هر طرح و قالبی که مورد پسند خود شما است، در زمان کم و با کیفیت عالی به شما ارائه می دهند.

طراحی سایت با ASP.net

دات نت یک پلتفرم پرطرفدار برای توسعه برنامه های مختلف است. که از ابزارها، زبان های برنامه نویسی و کتابخانه های متنوعی استفاده می کند. برنامه ها و سایت هایی که با دات نت طراحی می شوند از سرعت و عملکرد خوبی برخوردار هستند. از این رو امروزه asp.net core به زبان محبوب برنامه نویسان تبدیل شده است. یکی از دلایل محبوبیت آن در میان روش های دیگر طراحی سایت، امنیت و قابلیت توسعه پذیری است. شرکت های زیادی از آن برای طراحی سایت و ساخت برنامه های کاربردی خود استفاده می کنند.

اگر به یک اپ یا سایت نیاز دارید که هم سرعت خوبی داشته باشد و هم به خوبی کار کند و هم طراحی زیبایی داشته باشد، asp.net میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. که برنامه نویسان ما در این زمینه تخصص کامل و کافی را دارند و بهترین خدمات را به شما تحویل می دهند.

طراحی سایت با PHP

از نیازهای اساسی امروزه، یک وب سایت با طراحی و نگهداری خوب است. برای طراحی و توسعه وب سایت هایی که دیده می شوند و اهداف تجاری را محقق می سازد، PHP اولین کلمه ای است که به ذهن یک توسعه دهنده وب حرفه ای می رسد. ساختار کدنویسی تمیز و کدهای جذاب، PHP را به زبان موردعلاقه برای ساخت برنامه های وبی که با موفقیت اجرا می شوند، تبدیل شده.

فریم ورک های PHP علاوه بر توسعه سریع برنامه های وب، با داشتن یک ساختار اساسی توسعه وب اپلیکیشن ها را حتی ساده تر هم می کند. قابلیت ها و ابزارهایی که توسط این فریم ورک ها  ارائه می شوند کمک می کنند تا عملکرد های جدید به برنامه اضافه شود و بدون نوشتن کدهای پیچیده و طولانی ، کارهای مشترک توسعه وب را انجام دهد. از مزایای استفاده از PHP برای توسعه وب می توان به سرعت بالا، سادگی در نگهداری و توسعه، سادگی کار با دیتابیس و… اشاره کرد.

طراحی نرم افزار

خدمات برنامه نویسی نرم افزار در شورت کات پلاس شامل طراحی، برنامه نویسی و توسعه نرم افزارهایی کارآمد و قابل اجرا بر روی انواع سیستم عامل، دستگاه و مرورگر می باشد که ما تخصص لازم و مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها را گرد هم آورده ایم تا راه حل ها و محصولات سفارشی کاملا متناسب با نیاز ها و رفتار کاربران به آن ها ارائه دهیم.

ما خدمات برنامه نویسی، توسعه و نگهداری اپ موبایل، اپ IOS، اپ اندروید، اپ دسکتاپ، وب اپلیکیشن و … را با رعایت جدیدترین اصول و قوانین مهندسی توسعه نرم افزار انجام می دهیم. ما به شما تجربه یک همکاری حرفه ای و بدون دغدغه را هدیه می دهیم. کلید موفقیت یک وب سایت، تعادل میان عملکرد و طراحی می باشد و شورت کات پلاس موفقیت نرم افزار و وب سایت و… را تضمین می کند.

طراحی نرم افزار تحت وب

یک برنامه تحت وب که عموما به عنوان وب اپ نیز شناخته می شود، یک نرم افزار کامپیوتری است که با فناوری های وب مثل HTML ,CSS ,Javascript ساخته می شود که داده ها را ذخیره (در دیتابیس یا فایل ها) و تغییر (CRUD) می دهد. کاربران می توانند با وب اپلیکیشن ها در طیف وسیعی از سیستم عامل ها و رابط های کاربری از دسک تاپ و لپ تاپ تا تبلت ها، موبایل ها و برنامه ها ارتباط برقرار کنند. ما اهمیت امنیت اطلاعات را درک می کنیم و نرم افزارهای تحت وب را مطابق با استانداردهای OWASP توسعه می دهیم.

در مورد وب اپ ها بیشتر بدانید.

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

توسعه نرم افزار موبایل، فرایند ایجاد برنامه های کاربردی است که بر روی دستگاه های تلفن همراه اجرا می شوند و یک اپلیکیشن موبایل از اتصال شبکه برای کار با منابع محاسباتی از راه دور استفاده می کند. از این رو، فرآیند برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شامل ایجاد بسته های نرم افزاری قابل نصب (کد، فایل های باینری، دارایی ها و غیره)، پیاده سازی سرویس های پشتیبان مانند دسترسی به داده ها با API و آزمایش برنامه بر روی دستگاه های هدف است.

خدمات توسعه و برنامه نویسی نرم افزار موبایل در شورت کات پلاس شامل طراحی و دیزاین اپلیکیشن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و متدهای طراحی است. کدهایی که توسط تیم برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ما نوشته می شود کاملا بهینه و طبق استانداردهای کدنویسی جهانی است و قابلیت و خوانایی و نگهداری بالایی دارد. این یعنی اپلیکیشنی که شما تحویل می گیرید، نه تنها دیزاین زیبا و تاثیر گذاری دارد، بلکه از عملکرد و امنیت فوق العاده بالایی نیز برخوردار است و بروزرسانی، نگهداری و توسعه آن در آینده ساده خواهد بود. می توانید جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انجام پروژه های دانشجویی

اگر یک پروژه برنامه نویسی دارید و قادر به انجام آن نیستید، نگران نباشید! ما پروژه های برنامه نویسی شما را چه یک برنامه ساده چه یک نرم افزار خیلی پیچیده باشد، پذیرا هستیم. ما پروژه های برنامه نویسی دانشجویی شما را با دقت کامل انجام می دهیم، مستندات آن را کامل و آماده تحویل می دهیم و در اصرع وقت با کمترین هزینه تحویل شما عزیزان می دهیم!

لینک های مفید: