خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک حرفه ای به سلیقه خود شما …

گرافیک چیست؟

معنی لغوی گرافیک نگارش و ترسیم است و از واژه یونانی graphikos گرفته شده است. کشیدن و طراحی از روی اجسام یا عکس آن ها را گرافیک گویند. به عبارت دیگر گرافیک هنری است که پیام خود را از طریق بصری در زمانی کوتاه به مخاطب می رساند. وقتی از طراحی گرافیک گفته می شود، چه چیزی به ذهنتان می آید؟ تبلیغات هنری؟ گرافیک چشم نواز در وب سایت ها؟ عکس های مجلات؟ در حالی که این مثال ها مطمئناً تحت تعریف طراحی گرافیکی قرار می گیرند. این عبارت شامل موارد زیادی می شود، از جمله: طراحی پوستر، اینفوگرافیک، طراحی جلد کتاب، طراحی برچسب محصولات، طراحی لوگو. همچنین طراحی کارت ویزیت، علائم، طراحی وب سایت، طراحی برنامه های تلفن همراه، طراحی رابط های نرم افزاری و غیره.

خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک به فرآیند حل مسئله و روابط بصری با استفاده از رنگ، فضا، تصویر و تایپ گفته می شود. معمولا اشاره به هر دو روند طراحی و محصولاتی که تولید می شوند گفته می شود. طراحی گرافیک معمولا در طراحی وب سایت، مارکتینگ، تبلیغات، هویت (نام تجاری و طراحی لوگو) کاربرد دارد. همچنین در طراحی پوستر، نشریه ها (روزنامه، مجله و کتاب)، طراحی بیلبورد، بنر، بسته بندی محصولات و غیره کاربرد دارد.

طراحی گرافیک به منظور انتقال یک مفهوم، پیام و اطلاعاتی به صورت تصویری به مخاطب است. طراحی گرافیک از درک و تحلیل اطلاعات شروع می شود، بعد مستمع و گیرنده پیام را مورد بررسی قرار می دهد. در نهایت با استفاده از یک راه حل پیام را به صورت تصویری ارائه می دهد. تصویر می تواند بیانگر هزاران کلمه باشد. گاهی اوقات برای  درک و انتقال پیام نیازی به کلمات نیست و خوشبختانه امروزه هیچکس با فناوری بیگانه نیست. حضور طراحی گرافیک در تبلیغات به صورت چشمگیری موثر است. به طراحی گرافیک بهترین نمایش دهنده عناصر دیداری در تبلیغات گفته می شود. پس اگر قصد دیده شدن بیشتر کسب و کار خود را دارید طراحی گرافیک به شما کمک خواهد کرد. استفاده از طراحی گرافیک نقش به سزایی در تحقق اهدافتان دارد.

طراح گرافیک

هنر طراحی گرافیک تماما وابسته به فردیت و خلاقیت هنرمند است و یا می تواند حاصل یک کار تیمی و مدیریت شده باشد. طراح گرافیک یا گرافیست یک پیام زبانی را به یک نمود تصویری تبدیل می کند. برای موفقیت هر پروژه ای داشتن یک طراح گرافیک حرفه ای و باتجربه ضروری است تا با مهارت هایی که دارد باعث پیشرفت شما شود. گرافیست به منظور ایجاد ارتباط بین کارفرما و مخاطب، از تکنولوژی و هنر بهره می گیرد تا تصاویر و گرافیک را با هم ترکیب کند پس باید بر تکنولوژی و ابزارهای جدید گرافیک مسلط باشد. زمینه فعالیت آن ها گسترده و متفاوت است مثل: طراحی محصول، طراحی برند، صفحه آرایی کتاب ها، طراحی بسته بندی و طراحی رابط کاربری.

با توجه به رشد سریع  و گسترده در به اشتراک گذاری اطلاعات، تقاضا برای طراحان گرافیک با تجربه بیشتر از هر زمان دیگری است. شرکت های طراحی سایت برای پیشرفت سایت های خود به یک طراح گرافیک نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک شورت کات پلاس هم، متشکل از حرفه ای ترین و مجرب ترین گرافیست ها است. با بهره گیری از بروزترین ابزارها، سال هاست خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. بهترین ابزارهای طراحی گرافیک شامل: CorelDrawGraphics Suite ، photoshop ،  .Adobe inDesign

خدمات طراحی

شرکت طراحی گرافیک

 

تقاضا برای تولید محتواهای تصویری روز به روز در حال افزایش است و این به این معناست که شغل گرافیست بیش از هر زمان دیگری مهم است و همکاری با یک شرکت طراحی گرافیک خوب برای نیازهای کسب و کار شما لازم است. طراحی گرافیک مهارتی است که بسیاری از شرکت ها می توانند کسب کنند، اما فقط شرکت های طراحی گرافیک با استعداد واقعی می توانند کار را به نتیجه برسانند. در صنعتی به اندازه رقابت خدمات گرافیکی به طور جدی، ایجاد یک نام تجاری دشوار است. مهم نیست که در چه تجارت یا صنعتی فعالیت می کنید، یک شرکت طراح گرافیک خلاق چیزی است که برای رشد به آن نیاز خواهید داشت. خدمات طراحی گرافیک برای هر کسب و کار یا سازمانی با استفاده از تصاویر بصری در هر رسانه، از چاپ گرفته تا اینترنت، تلویزیون یا سایر رسانه های جدید ارزشمند است.

 

شرکت طراحی گرافیک شورت کات پلاس

 

ما یک شرکت طراحی گرافیک با خدمات کامل و ذهنیت خلاق هستیم. خدمات طراحی گرافیکی ما به ارتقاء برند شما کمک می کند و مزیت رقابتی به شما می دهد. رویکرد سفارشی ما به این معنی است که ما وقت می گذاریم تا کسب و کار شما را در داخل و خارج درک کنیم. از طراحی ساده لوگو گرفته تا دستورالعمل های کامل و گسترده برند، اطمینان می دهیم که طرح های ما برای هر منظور مناسب است. ازطراحی وب سایت شما و کانال های رسانه های اجتماعی گرفته تا طراحی لوگوهای سفارشی و حرفه ای، طرح های چاپی، لباس فرم، طرح های تبلیغاتی روی وسایل نقلیه شرکتی، ویترین ها و بسته بندی. طراحی هایی که در شرکت شورت کات پلاس انجام می شود اعتبار، شناخت و تعامل ایجاد می کند.

شورت کات پلاس بهترین شرکت طراحی گرافیک در زمینه طراحی و تصویرسازی در ایران هستیم و افتخار می کنیم که در کل مراحل طراحی با شما همکاری نزدیک داریم. این به شما این امکان را می دهد که ایده های خود را زنده کرده و بخشی از فرایند خلاقیت باشید، در حالی که از تخصص طراحی ما بیشترین بهره را می برید. شورت کات پلاس به دلیل سابقه کار درخشان و همکاری با برند های مطرح به معتبرترین شرکت طراحی گرافیک تبدیل شده است.

بهترین شرکت طراحی گرافیک و طراحی لوگوی سفارشی

بهترین شرکت طراحی گرافیک و طراحی لوگوی اختصاصی

چرا شورت کات پلاس؟

هنگامی که شما طراحی گرافیکی خود را انجام می دهید، به حجم زیادی از عکس های رایگان که در فضای مجازی وجود دارد دسترسی دارید. اما یک آژانس طراحی گرافیک یک تصویر و لوگوی واقعاً منحصر به فرد برای شرکت شما ایجاد می کند که مشتریان از آن لذت خواهند برد و به خاطر خواهند سپرد. شما می توانید از طریق همکاری با یک شرکت طراحی گرافیک از رقبای خود متمایز شوید و نام تجاری یا تصویر منحصر به فرد برای خود داشته باشید. انتخاب بهترین شرکت طراحی گرافیک موفقیت و مزایای زیادی برای شما دارد. بیشتر شرکت ها از گرافیک برای برقراری ارتباط میان خود و مشتریان استفاده می کنند. تاثیر تصاویر و گرافیک برای انتقال مفهوم مورد نظر بسیار زیاد است.

ما متخصصان طراحی، توسعه و بازاریابی دیجیتال هستیم که ایده ها و نیازهای تجاری را به راه حل های تجاری تبدیل می کنیم و همیشه به دنبال چالش های جدید هستیم. تمام طراحی های ما توسط طراحان گرافیک باتجربه و متعهد انجام می شوند و اطمینان حاصل می کنند که سفارش شما در بهترین کیفیت ارائه می شود و نیازهای فنی خاص شما را برآورده می کنند. تیم حرفه ای طراحان گرافیک شورت کات پلاس تلاش خود را می کنند با مشتریان خود ارتباط خوبی داشته باشند و به نظرات آن ها احترام بگذارند. تیم طراحی شورت کات پلاس در زمینه های زیر آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک به شما عزیزان هستند:

طراحی گرافیک سایت

 یک سایت با طراحی گرافیک برجسته و عالی می تواند نحوه تعامل مشتریان و برندها را با یکدیگر تغییر دهد. یک سایت برای موفقیتش  باید جذابیت کافی را برای حفظ کاربران خود داشته باشد. همچنین برای کاربر خسته کننده نباشد و جستجو در آن لذت بخش باشد و دارای افکت های متنوعی باشد. طراحی گرافیک یک سایت به رنگ و ترکیب رنگ ها اهمیت زیادی می دهد. گرافیک سایت می تواند شامل: محتوای گرافیکی، محتوای تصویری، محتوای ویدیویی، فونت ها و غیره باشد. محتوای باکیفیت و اصولی در کنار گرافیک حرفه ای می تواند تاثیرگذار باشد.

تیم طراحی گرافیک سایت شورت کات پلاس در طراحی و تولید سفارشی و طراحی های جذاب با راه حل های هوشمند دیجیتال تخصص دارند. طراحان سایت ما مهارت های خلاقانه و تخصص فنی خود را برای ارائه راه حل های آنلاینی که نیازهای شما را برآورده می کند، تضمین می کنند. اگر به دنبال سفارش سایت تجاری، سایت فروشگاهی یا یک وب سایت سیستم مدیریت وبلاگ برای بروزرسانی آسان هستید، ما  آماده ارائه وب سایت های برجسته متناسب با بودجه شما هستیم.

طراحی لوگو

بدون شک، شورت کات پلاس بهترین شرکت طراحی لوگو است. ما در شورت کات پلاس عاشق طراحی پلتفرم های بازاریابی، طراحی وب سایت های سفارشی هستیم. همچنین به فکر کمک به مشتریان خود برای توسعه شبکه های اجتماعی خود هستیم. اما چیزی که ما بیشتر دوست داریم، طراحی لوگوهای سفارشی است. در شورت کات پلاس، ما به رضایت کامل مشتری اعتقاد داریم. برای تحت تأثیر قرار دادن آنها با مهارت های طراحی تلاش می کنیم. در شورت کات پلاس لوگوهای ۱۰۰٪ سفارشی، خاطره انگیز، ماندگار و بسیار پیچیده تا ساده و مینیمالیستی طراحی می کنیم. طراحان گرافیک ما سعی می کنند تمام خواسته های شما را در طرح لوگو پیاده سازی کنند. برای نتیجه ی بهتر جلوه های خلاقانه خود را در طراحی اضافه می کنند تا آن را چشمگیر کند.

طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو حرفه ای در شورت کات پلاس

لوگو و نام تجاری یکی از مهم ترین قسمت های یک تجارت است که داستان منحصر به فرد برند شما را روایت می کند. کانون اصلی تجارت بصری یک برند است و به راستی همچون آجری است که نقش پایه محکمی برای همه چیز در آینده را دارد.  لوگو تلفیقی از تصاویر و نوشته ها و اساسی ترین نیاز یک شرکت است. شما از طراحی لوگوی خود در همه جا، از وب سایت گرفته تا شبکه های اجتماعی، بروشورها تا دفتر استفاده خواهید کرد. مردم شما را با لوگوی برند شما می شناسند: هرچه طرح لوگو جذاب تر، شانس مشتریان خوب بیشتر. مهم است که بدانیم انتخاب رنگ ها و فونت های مناسب می تواند به لوگو روح و طراوت ببخشد و با مخاطبانش بهتر ارتباط برقرار کند. یکی از عناصری که در شکل گیری یک هویت در کسب و کار شما تاثیر فراوانی دارد، لوگو است .

در شورت کات پلاس، طراحی لوگو  به روشی متمایز و حرفه ای انجام می شود. اگر قصد طراحی لوگو برای برند خود هستید ما مناسب ترین انتخاب برای شما هستیم. ما لوگوی برند شما را به طبع سلیقه خود شما و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم. طراحان گرافیک ما با در نظر گرفتن شغل و حرفه شما، خدمات طراحی لوگو را انجام می دهند. تخصص و هدف ما، معرفی و شناساندن سایت و تجارت شما به مشتریان است. با سفارش لوگوی انتخابی خود به بهترین شرکت طراحی لوگو موفقیت و دیده شدن را تجربه می کنید. می توانید نمونه کارهای خدمات طراحی گرافیک شورت کات پلاس را مشاهده کنید.

طراحی کارت ویزیت

یک کارت ویزیت می تواند به اعتبار شما بیافزاید زیرا می تواند حس حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودن را برای تجارت شما به وجد بیاورد. کارت ویزیت نشان می دهد که شما حرفه ای هستید و در تجارت خود جدی هستید. اگر کسی کارت ویزیت از شما بخواهد و شما نتوانید تهیه کنید، آماتور به نظر می رسید و آمادگی انجام تجارت را ندارید. کارت ویزیت های خوب به دیگران نشان داده می شود و بین مخاطبین و همکاران به اشتراک گذاشته می شود. یک کارت ویزیت هوشمند، خلاق، با طراحی خوب و حرفه ای چاپ شده راهی عالی برای دریافت مراجعات است. کارت ویزیت با اینکه اندازه کوچکی دارد اما داشتن آن می تواند برای توسعه مشاغل کوچک شما تاثیر چشمگیری داشته باشد.

کارت های ویزیت، یک کارت ساده نیستند بلکه تجارت و کسب و کار شما را معرفی می کنند. عموما به مشتریان داده می شوند، از این رو به عنوان یک روش بازاریابی بسیار شخصی شناخته می شود. همچنین تنوع طرح هایی که می توان به کار برد بسیار زیاد است و هر کدام با توجه به هدف و حرفه متفاوت خواهد بود. با به کاربردن فقط اندکی خلاقیت می تواند یک فرصت طلایی برای ارتقای تجارت شما باشد. شرکت شورت کات پلاس کارت ویزیت شما را به گونه ای طراحی می کند که نگاه مشتریان شما را به خود جذب کند.

طراحی بنر

بنر، یک تبلیغ دیجیتالی است که در یک وب سایت تعبیه شده است. بنر معمولاً شامل یک تصویر یا ویدئو است و در طراحی سایت بسیار کاربرد دارد. برای جذب ترافیک، افزایش آگاهی از نام تجاری و جذب مستقیم مشتری به تجارت شرکت طراحی شده است. بنرها از محبوب ترین شکل های طراحی گرافیکی هستند که برای بازاریابی خدمات استفاده می شوند. بنرهای تبلغاتی در وب سایت ها کانون اصلی کانال های بازاریابی است. طراحی بنر حرفه ای باعث می شود که بازدیدکنندگان به آگهی شما جذب شوند. در نتیجه کاربر برای کلیک بر آن و دریافت اطلاعات بیشتر ترغیب شود. خلاقیت و رعایت اصول طراحی در طراحی بنر ها، یک کلید حیاتی برای توسعه تجارت و برند شما باشد. این بنرها شامل: بنر سایت، اینستاگرام و پلتفرم های دیگر است.

طراحی بنری که بتواند حرفه ای عمل کند، نیاز به متخصصان در این زمینه دارد.  به گونه ای که بتواند برند و لوگوی شما را به خوبی معرفی کند و مخاطبان را جذب کند. اگر دنبال یک شرکت طراحی گرافیک برای ایجاد بنرهای تبلیغاتی خلاقانه برای خود هستید، شرکت شورت کات پلاس بهترین است. ماهرترین و خلاق ترین گرافیست ها را در اختیار دارد تا سفارش های شما را با بهترین کیفیت انجام دهد. با شورت کات پلاس به خوبی شناخته می شوید و کسب و کارتان رونق می یابد.

طراحی پوستر

پوستر شکل بصری و تصویری یک پیام است که مشتریان بالقوه را به سمت هدف شما تشویق می کند و ممکن است تبلیغاتی یا اطلاع رسان باشند. در نوع تبلیغاتی، از ترفندهایی خلاقانه و گرافیکی زیاد استفاده می شود و محتوای آن ها کمتر است. از بهترین و تاثیرگذارترین نوع تبلیغات است که حتی یک کلمه یا یک تصویر دراماتیک می تواند بیاد ماندنی باشد.

گرافیست هایی که در شورت کات پلاس فعالیت دارند برای طراحی پوستر تمامی نکات و ترفندهایی که یک پوستر حرفه ای باید داشته باشد را در نظر می گیرند. برخی از این ویژگی ها شامل: واضح بودن و قابل درک بودن، متمایز کردن حرفه شما از رقیبان، جذب مخاطب، مختصر و مفید بودن است. در طراحی پوستر مانند سایر خدمات طراحی گرافیکی دیگر انتخاب رنگ و فونت مناسب بسیار مهم است. کارشناسان این شرکت با رعایت اصول طراحی، مطابق سلیقه شما پوستر مورد نظر شما را در کمترین زمان ارائه می دهد.

طراحی اسلایدر

سایت ها برای اطلاع رسانی و تبلیغات محصولات جدید خود به اسلایدر نیاز دارند. یکی از فاکتورهایی که به زیبایی سایت شما کمک می کند و باعث افزایش کاربر می شود، داشتن اسلایدری جذاب و زیبا است. طرح و ترکیب رنگ و استفاده از تصاویر در آن ها باید به گونه ای باشد که بهترین تاثیر را بر ذهن مخاطب داشته باشد. کاربران با دیدن آن ها به سرعت می توانند از موضوع و محتوای سایت شما آگاه شوند و با کلیک بر روی آن ها به صفحه مورد نظر خود برسند. شورت کات پلاس در زمینه طراحی اسلایدر های حرفه ای و اصولی مانند دیگر خدمات گرافیکی، تجربه بسیار خوبی دارد. در قسمت نمونه‌ کارهای خدمات گرافیکی ما می توانید با نمونه کارها آشنا شوید.

لینک های مفید: